reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej dziewczyny. Doczekałam się pierwszego okresu po poronieniu [emoji847] nigdy mnie tak okres nie cieszył [emoji6] także 1 dc i wracamy do gry w tym miesiącu [emoji6]
Przykro mi, że to Cię spotkało
I zaciskam kciuki żeby w tym cyklu się wszystko udało
Może się na marcowkach spotkamy [emoji6]
 
reklama
A ja mam znów to głupie uczucie takiego delikatnego rozrywania po bokach tam gdzie jajniki. No macica znó szaleje :D i bez objawów owu także pewnie cykl bezowulacyjny :(
albo ciąża urojona :-) :):-) :):-) :)

Melduję się w 1dc... Pewnie same najlepiej wiecie co czuję, także nie będę się rozwodzić, ale to będzie ciężki dzień ;)

Kiepsko... szkoda, że nie tym razem!

Dziewczyny tak mi się dzisiaj dłuży. W sobotę jadę na betę. Nie mogę się doczekać co tam wyjdzie. Cały czas o tym tylko myślę i nie mogę się na niczym innym skupić.

Wytrwałości! Oby Ci szybko zleciało.
 
Ja tam powiedzmy mam objawy ale boje sie zrobic test ciazowy i czekam do soboty maz chce mnie zabic , juz tydzien po planowym okresie i mialam plamienie ale nie nazwala bym tak tego bo to za duze slowo jak na to co mialam na podpasce, i boli mnie podbrzusze o ustalonych porach, trzymajcie kciuki
 
reklama
Ja tam powiedzmy mam objawy ale boje sie zrobic test ciazowy i czekam do soboty maz chce mnie zabic , juz tydzien po planowym okresie i mialam plamienie ale nie nazwala bym tak tego bo to za duze slowo jak na to co mialam na podpasce, i boli mnie podbrzusze o ustalonych porach, trzymajcie kciuki

U mnie podobnie ;) ale uznałam to za okres i ide w sb do ginekologa haha :D
 
Do góry