reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny tak mi się dzisiaj dłuży. W sobotę jadę na betę. Nie mogę się doczekać co tam wyjdzie. Cały czas o tym tylko myślę i nie mogę się na niczym innym skupić.
 
Heh, mieliśmy przestac sie starać przez niespodziewane zawirowania finansowe , no ale popłynęliśmy dzisiaj znowu [emoji2] Dzis 13 dc takze zapewne dołączę do testujących pod koniec miesiąca [emoji2]
My tak mieliśmy w cyklu z koronawirusem, oboje postanowiliśmy się nie starac i zobaczyć co będzie... W okresie około owulacyjnym,nie mogliśmy się od siebie odkleić.jak nastolatkowie...[emoji6]
Teraz się zastanawiam czy by nie zarządzić że nie staramy się o drugie... Żeby znowu się starać z taką ochotą [emoji6]
 
Hej dziewczyny. No to już definitywny koniec mojego cyklu. Kolejny poszedł w pizdu.... Dwa dni jadłam hemorigen, brałam dupka, żeby może podtrzymać lekkie tylko plamienie. Dziś zrobiłam rano test. Oczywiście bielszy być nie mógł. No ale rano wzięłam jeszcze dupka. Ale już w ciągu dnia zaczęłam mocno krwawić więc nie wzięłam kolejnej tabletki. Więc teoretyczny 1 dzień cyklu dzisiaj. Dokładnie 8 dnia po owulacji. I nie wiem co dalej.... Nie mam planu..... Żadnego.... Zrobić tylko amh. Lekarz powiedział że w tym cyklu bez stymulacji i zastrzyku i zobaczymy co będzie na samej metformine. Jedynie planuje zrobić wymaz na bakterie, to zobaczę czy w tym cyklu znowu leków jakiś nie wziąć żeby w końcu w lipcu zrobić drożność. Ogólnie rzecz biorąc pozostałym znowu samej sobie. Nie ma już żadnej drogi i lekarza który by mi pomógł. Kiepsko.....
 
reklama
Hej dziewczyny. No to już definitywny koniec mojego cyklu. Kolejny poszedł w pizdu.... Dwa dni jadłam hemorigen, brałam dupka, żeby może podtrzymać lekkie tylko plamienie. Dziś zrobiłam rano test. Oczywiście bielszy być nie mógł. No ale rano wzięłam jeszcze dupka. Ale już w ciągu dnia zaczęłam mocno krwawić więc nie wzięłam kolejnej tabletki. Więc teoretyczny 1 dzień cyklu dzisiaj. Dokładnie 8 dnia po owulacji. I nie wiem co dalej.... Nie mam planu..... Żadnego.... Zrobić tylko amh. Lekarz powiedział że w tym cyklu bez stymulacji i zastrzyku i zobaczymy co będzie na samej metformine. Jedynie planuje zrobić wymaz na bakterie, to zobaczę czy w tym cyklu znowu leków jakiś nie wziąć żeby w końcu w lipcu zrobić drożność. Ogólnie rzecz biorąc pozostałym znowu samej sobie. Nie ma już żadnej drogi i lekarza który by mi pomógł. Kiepsko.....
Jak już chcesz badania zrobić to może zrób caky pakiet hormonalny [emoji848] nie zaszkodzi sprawdzić chyba że robiłaś nie dawno no to wtedy faktycznie nie ma sensu.

Kurcze nawet nie wiem co napisać. 8dpo i okres przecież jest to nie do zniesienie na dłuższą metę. Przykro mi kochana że żaden specjalista nie wie jak ma ci pomóc z tymi plamieniami [emoji26]
 
Do góry