reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny robiłam dzisiaj profilaktyczne badania krwi i przy okazji zrobiłam betę... Jestem w 26dc (moje cykle trwają 30-31 dni) dzisiaj 10 dpo - mój wynik <0,200 mIU/ml. Wiem, że trochę się pośpieszyłam, ale czy to przekreśla moje nadzieje? Jak myślicie czy jest jeszcze szansa? Któraś z Was miała taki wynik, a później okazała się ciąża?
 
reklama
A u nas właśnie okazało sie , ze nałożyły sie ,zupełnie niespodziewanie różne sprawy ( nie będę was zanudzać opowiadając) i jednym słowem dostaniemy po kieszeni i to dość mocno. Na tyle, ze musimy rozważyć czy kontynuować starania. Raczej będziemy zmuszeni. Dzis 11dc. Zdążyliśmy dwa razy popróbować. Teraz dla odmiany sie stresuje, ze sie uda. No szlag.
 
Hej dziewczyny. Ehhhh...... Czy Nord test komuś kiedyś wyszedł fałszywy ? Zrobiłam dzisiaj 6-7 dni po owu żeby sprawdzić jak tam Pregnyl. Jest cień, delikatny cien. A właśnie zaczęłam krwawić. Znowu dużo za wcześnie :( co to jest 6 dni po owu.... No i nie wiem co z tym cieniem.
Ja właśnie jestem 7 dni po owu i mambole podbrzusza jak na okres ale to tydzień za wcześnie. A u Ciebie który DC? Może to krwawienie implantacyjne jak 6-7 dzień?
 
Nie widziałam bo na jednym monitoringu byłam już po owulacji a w drugim cyklu przyszedł koronawirus i nie poszłam do ginekologa a ciąża się trafiła;)
Tak się dopytuje bo mi nie psują wizyty... Ostatnio w 13dc miałam pęcherzyk 20mm i zastrzyk a teraz mam wizytę w 10dc i 17dc więc lipa totalna...
 
reklama
Dziewczyny robiłam dzisiaj profilaktyczne badania krwi i przy okazji zrobiłam betę... Jestem w 26dc (moje cykle trwają 30-31 dni) dzisiaj 10 dpo - mój wynik <0,200 mIU/ml. Wiem, że trochę się pośpieszyłam, ale czy to przekreśla moje nadzieje? Jak myślicie czy jest jeszcze szansa? Któraś z Was miała taki wynik, a później okazała się ciąża?
Ja zrobiłam w 24dc betę i ujemna a później zrobiłam test z moczu w 26dc i były pozytywne. Następnie zrobiłam betę w 28dc czyli dzien spodziewanej miesiączki bo takie mam cykle i beta już 51.7 także szanse masz hihi :)))
 
Do góry