reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Drogo ! U mnie w szpitalu beta 26 zł, ale ja biorę zawsze ekspres (wyniki do 2h) i płace 50% więcej czyli 39 zł.
Dziękuję kochana, byłam na becie I zrobiłam od razu progesteron Ale wynik dopiero w czwartek A cena za betę kosmos bo 45zl A progesteron jakoś ponad 20
 
No dokładnie tak chyba twierdzi mój lekarz. Nie wiem czy się z tym mogę zgodzić ponieważ moje pierwsze dziecko urodziło się z wada układu nerwowego co mogłoby wskazywać na to że kwas foliowy który brałam w pierwszej ciąży wcale się nie wchłaniał. Teraz mam przynajmniej wiedzę że powinnam brać jego zmetylowana formę.
Ja gdzieś czytałam kiedyś że teraz wszystkie kobiety badają sobie mutacje tego mthfr czy jak to tam się pisze a to wcale nie ma wielkiego znaczenia przy staraniach i dla ciąży potem [emoji848]
 
Dzisiaj dziewczyny nic nie wyszło 🥺😞
 

Załączniki

  • 3B16D0E9-558F-4A0D-97D8-3F90B3E46C0E.jpeg
    3B16D0E9-558F-4A0D-97D8-3F90B3E46C0E.jpeg
    1 011,6 KB · Wyświetleń: 97
U mnie dzisiaj 21 dc miałam iść na progesteron ale sobie darowałam. Cykl 26/27 dni w tym cyklu robiłam testy owu pozytyw wyszedł w 10dc, zaznaczyłam to pierwszy raz we flo i... wg tej aplikacji @ w czwartek a mój cykl rzekomo 23 dni będzie trwał 😱 Dzień po owu zaczęły mnie tak strasznie boleć piersi,że bez stanika jest masakra i nic po za tym, więc szykuje się kolejny cykl.
A co u Was? jak nastroje?
 
reklama
Do góry