reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Teoretycznie daje ale nie 7 dni po owulacji bo on potem nadal rośnie:) ja badałam przy becie dopiero.
A nie daje nam jeszcze wiedzy jaki progesteron mamy ogólnie po owulacji, czy jest szansa na utrzymanie ciąży po zagnieżdżeniu?

To jak ja wiem, że na 100% miałam owu bo potwierdzona na usg, to mam nie badać proga????
 
Cześć wszystkim, chciałabym dołączyć do was :) po krótkiej przerwie znowu się staramy, mam 4 dni do @ i juz nie mogę się doczekać żeby zrobić test. Robiłam też betę kilka dni temu, wyszło że niestety nie jestem w ciąży, ale nie wiem czy owu się nie przesunęło. Sprawdzalyscie też tak wcześnie betę? I jeżeli tak, to co wam wychodziło?
 
14dni brałam dupka, a od 2 dni nie biorę a wczoraj powinnam dostać @...
Dzisiaj jestem strasznie obolała, chyba wszystkie mięśnie mnie bolą, trochę jajniki/podbrzusze. Jak tylko usiądę na toalecie to od razu żałuję tak mnie cięgnie... Boli mnie odc lędźwiowy...
 
Drogo ! U mnie w szpitalu beta 26 zł, ale ja biorę zawsze ekspres (wyniki do 2h) i płace 50% więcej czyli 39 zł.
Zadzwoniła do mnie pani z laboratorium powiedzieć że przez tocsiwetocwynik bety dopiero w przyszły wtorek zalamka, A w czwartek ginekolognwoec nawet drugiej nie zdążę zrobić. Będę się opierać na tej jedne
 
reklama
Do góry