reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja zrobiłam sobie test dzisiaj, tak bez sensu , bo to dopiero 26dc i brzuch boli jak na @ od kilku dni , no ale skoro kupiłam , to zrobiłam 😉

A ten ananas i morele to na co działają? 😄🍍
Ananas na zagnieżdżenie tylko jedz tez te środki bo tam najwięcej tej dobrej substancji, a morele oprócz zagnieżdżania tez na na ładne endometrium podobno
 
zwariować można od tego czekania na dwie kreseczki! Ja mam cykle regularne teraz spóźnia mi się 7 dni testy negatywne jutro idę do lekarza i ciagle mam nadzieje ze usłyszę ze jest Pani w ciazy.

Po takim czasie to na usg może nie być jeszcze widać a to tak po samej macicy ciężko stwierdzić...
 
Ja zrobiłam sobie test dzisiaj, tak bez sensu , bo to dopiero 26dc i brzuch boli jak na @ od kilku dni , no ale skoro kupiłam , to zrobiłam 😉

A ten ananas i morele to na co działają? 😄🍍
Działają, ja ostatni cykl jadłam morele i ananaski 🍍 po owu i proszę 😍 niespodzianka dla narzeczonego hi hi
 

Załączniki

  • IMG_20200526_164509.jpg
    IMG_20200526_164509.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 124
[GROUP=][/GROUP]
Jakbym czytała swoją historie 🙁 popłakałam się bo wszystko mi się przypomniało. U mnie nie badali chyba białka S albo mi nie powiedzieli. Strasznie mi przykro kochana. Ściskam Cię mocno i cudowne jest to, że po tym wszystkim znalazłaś w sobie tyle siły, że nie dość że masz już pięknego skarba 2letniego to jeszcze walczysz dalej. Dałaś mi dużo nadziei i siły.
A mogę zapytać co za mutacje Ci wyszły?
Mutacja genu MTHFR C677T w układzie heterozygotycznym, a Ty masz jakieś mutacje?

Wiesz jak mała się urodziła postanowiliśmy że więcej nie będziemy starać się o dziecko ale minęły 2 lata i zmieniliśmy zdanie. Chcieli byśmy rodzeństwa dla córki my sami mamy rodzeństwo nie chcieli byśmy żeby kiedyś została sama. Mała tak szaleje za dziećmi mam nadzieję że nam się uda
 
reklama
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa zaczynamy starania o maleństwo mam mutacje genu mthfr do tej pory brałam femibion planowanie ciąży ale przeczytałam, że chyba przy tej mutacji powinno się brać tylko zmetylowany kwas. Myślałam że femibion ma właśnie taki ale wychodzi na to że też ma zwykły kwas. Jest tu może ktoś z taką mutacja i by mi pomógł znaleźć odpowiedni kwas jaki powinnam przyjmować?
Ja mam i brałam kompleks witamin zrobiłam poziom kwasu foliowego i wyszło że mam ponad normę. Odstawiłam i dziewczyny polecały tu folian z solgaru. Będę zamawiać. Powodzenia w staraniach [emoji16]
 
Do góry