reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Super dziekuje już zamawiam! Pluje sobie w brodę teraz bo już 2 miesiące biorę femibion :( mam nadzieję że nie zaszkodzę dzidzi jeśli w tym cyklu się uda. Mam już jedna córeczkę 2 latka skończy w czerwcu tamta cała ciąża na femibionie i na szczęście niunia zdrowa. Ale za to pierwsza ciąża w 37 tygodniu wewnętrzne obumarcie płodu przez trombofilie teraz by miała 3 i pół roczku wtedy jeszvze o tym nie wiedziałam że jestem chora. Bierzesz dodatkowo acard przy staraniach?
A jaki masz typ mthfr? Homo czy hetero? Współczuję przeżyć. .
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was tak miała że piersi zaczęły boleć w dniu spodziewanego okresu? A okres się spóźniał ?
 
[GROUP=][/GROUP]

Mutacja genu MTHFR C677T w układzie heterozygotycznym, a Ty masz jakieś mutacje?

Wiesz jak mała się urodziła postanowiliśmy że więcej nie będziemy starać się o dziecko ale minęły 2 lata i zmieniliśmy zdanie. Chcieli byśmy rodzeństwa dla córki my sami mamy rodzeństwo nie chcieli byśmy żeby kiedyś została sama. Mała tak szaleje za dziećmi mam nadzieję że nam się uda
Tak pai-1 homo i mthfr a1298 c hetero
 
Czy ovitrelle ma wpływ na testy owu??
Jestem 6dni po zastrzyku i cały czas moje testy są pozytywne...
IMG_20200526_222326.jpeg
 
Mutacja genu MTHFR C677T w układzie heterozygotycznym a com? Coś możesz mi o tym powiedzieć?
Ja mam podobnie jak Maxi mthfr a hetero i pai też hetero. Powiem ci że byłam z wynikami u dobrego lekarza i on mi powiedział że chyba 60 proc kobiet ma ta mutacje i nawet o tym nie wiedzą rodzą zdrowe dzieci i szczęśliwie donoszą ciążę. I poza tym nawet nic szczególnego o tym nie mówił. Owszem mogę brać zmetylowany kwas foliowy i tyle. W pt idę znowu do niego to podpytam co i jak jeszcze raz. Ja mam już córkę z którą zaszłam w pierwszym cyklu ale niestety córka urodziła się z wada jest układu nerwowego.
 
Ja mam podobnie jak Maxi mthfr a hetero i pai też hetero. Powiem ci że byłam z wynikami u dobrego lekarza i on mi powiedział że chyba 60 proc kobiet ma ta mutacje i nawet o tym nie wiedzą rodzą zdrowe dzieci i szczęśliwie donoszą ciążę. I poza tym nawet nic szczególnego o tym nie mówił. Owszem mogę brać zmetylowany kwas foliowy i tyle. W pt idę znowu do niego to podpytam co i jak jeszcze raz. Ja mam już córkę z którą zaszłam w pierwszym cyklu ale niestety córka urodziła się z wada jest układu nerwowego.
No właśnie mi też tylko tyle lekarz powiedział dotakowo że mam przyjmować wladnie acard i zastrzyki z heparyna a o witaminach nic nie mówił z córką która ma 2 latka brałam femibion cała ciaze a trtaz się dowiedziałam że on ma ta metylowana formę i zwykła zaczynam się martwić czy jej tym nie zaszkodzilam :(
 
reklama
Czym tak w ogóle te mutacje się różnią?
Każda jest „odpowiedzialna” za coś innego, czyli w dużym uproszczeniu psują coś innego 😀 np. to pai-1 homo może utrudnić „wgryzienie się” zarodka na - tak mi wytłumaczył ginekolog. Wszystko zależy od tego jaki „zestaw” posiadasz. Taki jednostkowy wynik może niewiele wnosić ale cały profil już dużo. Ale nie martw się, bo jesteś napewno w bardzo dobrych rękach 😘
 
Do góry