reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Bardzo mi przykro:(:(:(



Trzymam ✊ za owocne staranka🤗



Hej dziewczyny...
U mnie @ wedlug flo miala byc dzis i nie ma.
Boli jak na @ tez jeszcze nie ma ( zawsze bola plecy tak ze nie moge sie ruszyc) .
Za to juz tydzien bola jajniki. Juz nie tak mocno ale kluja czesciej prawy. Jak juz bola to az w pachwinie mozna poczuc.Podbrzusze boli...oj boli. Wczoraj stanie przy zlewie to byl wyczyn. Piersi bola. Najbatdziej sutki i brodawki jakby ktos je papierem sciernym przejechal plus co jakis czas jakby pradem dostaly. Takie dziwne mrowki.
Nie nastawiam sie ale jesli to @ to nigdy takiej nie mialam. Czekam jeszcze tydzien ( bo jesli sluz w 22 dniu cyklu to owulacja to @ powinna byc za tydzien chyba dobrze licze 😂) .moze w tym xczasie sie nie wykoncze:)
A cykle masz nieregularne, że jeszcze tyle czekasz? Podziwiam! Ja bym nie wytrzymała 🤣 trzymam kciuki! ❤️
 
reklama
Hej, która mi powie czy wczoraj był pozytyw, czy jeszcze dziś mam zrobić dla pewności? Mój pierwszy tak wyraźny test lh 🧐... i jeszcze pytanie, tak Was poczytałam i wspominacie o ananasie i moreli suszonej 😄 od kiedy i jak długo to jeść?🤨

Jeszcze zrób dziś, najlepiej wieczorem, na miałam taki, chyba pozytyw, ale przez ostry ból jajnika przez 3 dni m obawiam się, że pęcherzyk nie pękł. Mój wygladał tak, trzymam kciuki żeby były dziś mocniejsze 😁
 

Załączniki

  • IMG_20200522_182739.jpg
    IMG_20200522_182739.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 66
Jaaa, no to prawie jak w zegarku! Ja mam od 24 do 84!! Także wiesz, testuj 😁😁😁
Jeszcze przynajmniej 3-4 dni o ile @nie przyjdzie:) jesli dobrze czuje i owu byla 19stego to i tak nic by nie wyszlo 😂 nie kus 😋😂
zwariować można od tego czekania na dwie kreseczki! Ja mam cykle regularne teraz spóźnia mi się 7 dni testy negatywne jutro idę do lekarza i ciagle mam nadzieje ze usłyszę ze jest Pani w ciazy.
Ja w pierwszej ciazy bylam 8 dni po terminie @i test slabiutko wyszedl.Gdyby nie kolezanka to bym w ogole nie myslala ze w ciazy moge byc. A lekarka stwierdzila ze i tak jest w szoku bo wyszedl. Okazalo sie ze to ledwie 4 tydz byl. Ale to 11 lat temu bylo😂
 
Ja mam twarda nisko zamknieta ale to chyba indywidualne?

To zależy od dnia cyklu ale właśnie się zastanawiałam czy w przypadku ciąży ta szyjka jest zawsze wysoko i zamknięta w dniu spodziewanej @ czy to następuje później? bo w przypadku okresu zawsze jest nisko i twarda i to się u mnie zawsze sprawdza
 
Ja zrobiłam sobie test dzisiaj, tak bez sensu , bo to dopiero 26dc i brzuch boli jak na @ od kilku dni , no ale skoro kupiłam , to zrobiłam 😉

A ten ananas i morele to na co działają? 😄🍍
 
reklama
U mnie dziwna sytuacja. 19dc a ja czuję jakbym miała owulację gdzie w 13dc byłam na usg i na prawym miałam pęcherzyk 7mm a na lewym 20mm i dostałam ovitrelle. Gdzie zawsze miałam owu ok 18dc a tu nagle w 13dc...nie kumam.. Dobrze że jutro idę ponownie na usg
 
Do góry