reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nic nie będzie bo znowu zaczynam.plamic. i tak właśnie to wygląda. Od wczoraj się cieszyłam do teraz że nie plamie a teraz już znowu. ......
 
reklama
@KiedyPytam mogę tylko podejrzewać jak się czujesz... Ale spróbuj zająć się czymś innym? Psychika ma duże pole do popisu przy staraniach o dziecko, nie jedna z nas ci to powie.. Może głupie to co pisze, ale warto przyciągać do siebie pozytywne emocje, smutek źle wpływa na kobiety, stres tak samo.. Trzeba mieć nadzieję, nie zakładać z góry, że będzie źle.
Bądź dzielna 💞
 
@KiedyPytam mogę tylko podejrzewać jak się czujesz... Ale spróbuj zająć się czymś innym? Psychika ma duże pole do popisu przy staraniach o dziecko, nie jedna z nas ci to powie.. Może głupie to co pisze, ale warto przyciągać do siebie pozytywne emocje, smutek źle wpływa na kobiety, stres tak samo.. Trzeba mieć nadzieję, nie zakładać z góry, że będzie źle.
Bądź dzielna 💞
Ale.w.tym cyklu byłam mega pozytywnie nastawiona i spokojna. Odpoczęłam od pracy, brałam różne witaminy, zioła piłam, większą.dawke dupka, naprawdę wierzyłam że wszystko spełnione i się uda. I na takim pełnym luzie i odpoczynku poza miastem 3 dni po.owulacji zaczęłam krwawić. Nie da się myśleć pozytywnie w tym przypadku. Nie czekam dwa tygodnie jak wy na testowanie tylko ja od sierpnia już po kilku dniach po owu wiem że nic z tego
 
Ale.w.tym cyklu byłam mega pozytywnie nastawiona i spokojna. Odpoczęłam od pracy, brałam różne witaminy, zioła piłam, większą.dawke dupka, naprawdę wierzyłam że wszystko spełnione i się uda. I na takim pełnym luzie i odpoczynku poza miastem 3 dni po.owulacji zaczęłam krwawić. Nie da się myśleć pozytywnie w tym przypadku. Nie czekam dwa tygodnie jak wy na testowanie tylko ja od sierpnia już po kilku dniach po owu wiem że nic z tego
Doskonale Cię rozumiem... w takim czasie warto dać sobie prawo do smutku. A potem pozbierać siły i iść dalej. Nie da się nie myśleć w takiej chwili. Nie da się Po prostu. Ja dzisiaj mam bardzo fatalny dzień. Czuje się psychicznie wyprana. Wychodzę z pracy wcześniej, każdy ma prawo do tego, żeby się pozbierać. Jestem z Tobą, cieplutko się trzymaj ❤
 
reklama
Do góry