reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny jestem 2 dni po @ i mam lekkie plamienia na wkładce 🤔 nie jest to krew tylko taki zabarwiony śluz. Miała tak któraś z Was?
Ja miałam może z raz... lekarz mi powiedział, że jeśli jednorazowo to nie ma czym się przejmować. Gdyby cyklicznie plamienie się pojawiało to wtedy byśmy się za to wzięli...
 
reklama
No to na owu jest za wcześnie. Myślałam że masz krótsze i pojawiły się u ciebie plamienia okoloowukacyjne. Ale to nie to. A PRL masz w porządku?
Nie robiłam badań to drugi cykl. Może to poprostu resztki okresu a ja panikuje 🤔 wcześniej nie starałam się o dziecko więc nie zwracałam uwagi na takie rzeczy.
 
Hej dziewczyny :) ja skończę w tym roku 30 lat i też starałam się 2 lata z mężem o dzidzusia. Wizyty po lekarzach, hormony, stres i wieczne zastanawianie się "a może tym razem się udało". Byłam już po nie udanej inseminacji i usluszalam ze sa bardzo male szanse ze zajde w ciaze naturalnie. Teraz wlasnie jestem w 5 tc. Pomogły zioła ojca Klimuszko na niepłodność i Miositogyn. Na początku gdy mi to podsuneła koleżanka bardzo sceptycznie do tego podchodziłam (No bo jak, leki mi nie pomogły A zioła dadzą radę) Ale 2 miesiące i 2 kreski na teście.
 
Hej dziewczyny :) ja skończę w tym roku 30 lat i też starałam się 2 lata z mężem o dzidzusia. Wizyty po lekarzach, hormony, stres i wieczne zastanawianie się "a może tym razem się udało". Byłam już po nie udanej inseminacji i usluszalam ze sa bardzo male szanse ze zajde w ciaze naturalnie. Teraz wlasnie jestem w 5 tc. Pomogły zioła ojca Klimuszko na niepłodność i Miositogyn. Na początku gdy mi to podsuneła koleżanka bardzo sceptycznie do tego podchodziłam (No bo jak, leki mi nie pomogły A zioła dadzą radę) Ale 2 miesiące i 2 kreski na teście.
A co to te zioła? Możesz coś więcej o tym napisać?
 
reklama
Bez przerwy. Krwawienie się skończyło a po paru godzinach to dziwne plamienie się pojawiło, dwa dni trwa. Jak jutro znowu będzie to umowie się do lekarza. Choć teraz przez tego wirusa ciężko z wizytami [emoji849]
Może faktycznie resztki z okresu ehh sama nie wiem co to by mogło być.
 
Do góry