reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Kiedyś myślałam że sobie zaplanuje czas płeć i będę się cieszyć szczęściem posiadania wymarzonych dzieci ale niestety to nie jest takie proste jak by się kobiecie wydawało.
Tak jak najbardziej[emoji16]mojej siostrze ciotecznej również się pokrywa i dwóch synów ma[emoji16]więc coś w tym musi być[emoji23]
 
Kiedyś myślałam że sobie zaplanuje czas płeć i będę się cieszyć szczęściem posiadania wymarzonych dzieci ale niestety to nie jest takie proste jak by się kobiecie wydawało.
Ja też myślałam kiedyś że wystarczy facetowi wskoczyć do łóżka i już ciąża a to nie jest takie proste niestety.
 
Kiedyś myślałam że sobie zaplanuje czas płeć i będę się cieszyć szczęściem posiadania wymarzonych dzieci ale niestety to nie jest takie proste jak by się kobiecie wydawało.
Życie pisze różne scenariusze. Mój synek tak naprawdę był "wpadka"(z narzeczonym byłam 5 lat razem ale zostawiłam go bo nie chciał dziecka i kazał mi usunąć) ale nie wyobrażam sobie bez niego życia teraz. W tej chwili jak z moim chłopakiem (nie jest ojcem mojego synka ale kocha jak swoje) chcemy mieć dziecko razem to nie wychodzi. Ja zawsze marzyłam o dużej rodzinie. Także nie wolno się poddawać i tracić nadziei😁
 
Jestem tego samego zdania nie wolno się poddawać i tracić nadziei trzeba walczyć[emoji4]

Życie pisze różne scenariusze. Mój synek tak naprawdę był "wpadka"(z narzeczonym byłam 5 lat razem ale zostawiłam go bo nie chciał dziecka i kazał mi usunąć) ale nie wyobrażam sobie bez niego życia teraz. W tej chwili jak z moim chłopakiem (nie jest ojcem mojego synka ale kocha jak swoje) chcemy mieć dziecko razem to nie wychodzi. Ja zawsze marzyłam o dużej rodzinie. Także nie wolno się poddawać i tracić nadziei[emoji16]
 
Moja siostra go miała kupiła tak dla śmiechu i niestety pokazało ale nie to co miała w brzuchu[emoji12] ale ja np wierzę w chiński kalendarz płci w mojej rodzinie otoczeniu sprawdził się w 100%
Ja też wierzę, sprawdza się ❤️ mam już sprawdzone do końca roku jaka będzie płeć dziecka 😁😂
Chyba się UDAAAŁOOO :-)


Po miesiacach monitoringu,doustnych leków na wzrost pecherzyka, zastrzyków na pekniecie, dopochwowych na utrzymanie... i innych perypetiach... dzisiejsza Bhcg 27 dzien cyklu :) Ciagle niedowierzam , ciagle w stresie ale z wielką nadzieją na dobre ...
Tyle łez za mną..... nie zalamujcie sie nigdyy ! Czeka nas dobre :)

Zobacz załącznik 1113078
Gratuluję 😉
Dziewczyny jest tu jakiś 'spec' od szyjki. Która sobie tam w trakcie cyklu sprawdza?
Ja dopiero w tym cyklu, ale wczoraj sprawdzałam to po owu zaczęło się tam tak sztywnej, nie miesisto jak podczas owu. A dziś znów miesisto, a sama szyjka jakby taka niżej. [emoji2368]
Podobno nie wolno sprawdzać po owu. Aż do okresu 🙂 tak dziewczyny pisały 😉

I ja gratuluję 😘
Ja jutro mam badania z krwi- kontrolne po lekach... kusi mnie żeby zrobić przy okazji bete... planowo @piątek...nie chce się nakręca tak jak pisałam, ale jak już będę...🙈
Jak myślicie ?? Robić??😛
Jasne, jak już tam będziesz to szkoda nie zrobić przy okazji 😂
Dziewczyny jestem 2 dni po @ i mam lekkie plamienia na wkładce 🤔 nie jest to krew tylko taki zabarwiony śluz. Miała tak któraś z Was?
28,29 dni, to drugi cykl w którym to zauważyłam. Zaczynam już sobie wkręcać że coś jest nie tak 🙄
Miałam tak caly czas. 2 dni przed okresem i 2 dni po okresie brązowy śluz. W sumie nie wiem co to znaczyło. A wcześniej tak nie miałaś? Ile się już starasz?
 
reklama
Do góry