reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No ja już po monitoringu. Jednak moje cykle są wyjątkowe :D Jednodniowy okres okazał się 1 dc - przynajmniej jest to czarne na białym a raczej na szarym (cieniu.cieniach)

3 cykle temu pęcherzyk po prawej (niedrożnej)
2 cykle temu bezowualcyjny cykl
1 cykle temu pęcherzyki po obu stronach
w tym cyklu dwa pęcherzyki z prawej.

To brzmi jak dobra komedia :errr: 🙄🙄🙄

Dostałam Clo na kolejny cykl i akard ze względu na moje zaburzone krzepnięcie 🤔
Faktycznie, ciężko w nich o jakiś schemat 😌 czyli rozumiem, że musisz czekać do kolejnego?
 
reklama
O Masz! 😤 współczuję wiem co to znaczy bo ja mam owulacja ciągle z prawej strony z lewej niegdy nie mialam pecherzyka a na kilku monitoringach byłam , plus ból zawsze tylko z prawej strony i w prawym jajowodzie miałam też ciaze pozamaciczna . Teraz zaszalam w ciaze 4+4 tydzień oczywiście z prawej strony bo pamiętam doskonale ból owulacyjny , boję się że będzie pozamaciczna bo ryzyko jest była tam poprzednia ciąża i laparoskopia . Niby robiłam drożność w styczniu i wyszło że drożne prawy jajowody bez problemu przepuścil płyn Ale to nie daje gwarancji

O kurcze... to widzę jest pewna mentalność po tych cp... może coś tam się jednak kiełbasi w hormonach...

Mam nadzieje, że bedzie piękna zdrowa ciąża ;) Może drugi jajowód przechwycił. Ogromnie trzymam za Ciebie kciuki. Kiedy masz usg???


Faktycznie, ciężko w nich o jakiś schemat 😌 czyli rozumiem, że musisz czekać do kolejnego?

Tak czekam do następnego... 😰 😰
 
Co ciekawe gin mi powiedział, że żeby zaszło zagnieżdżenie musi być endo powżyej 8 mm i pęcherzyk powyżej 18 mm 🤔🤔🤔

I że Luteiny nie powinno się podawać kobiecie na chybił trafił itd. że dopiero jest wskazana jak się stwierdzi niewydolność ciałka żółtego, bo jeżeli jest ono wydolne to wręcz może blokować zapłodnienie i zagnieżdżenie 🤔 🤔 🤔

Ja miałam 7 mm ostatnio, także bez szans 😂😂
 
Cześć dziewczyny :) mogę do Was dołączyć ? Jesteśmy z mężem 2 lata po ślubie, zaczęliśmy się starać w sierpniu 2019, ale różnie to bywało raz działaliśmy a raz nie bo a to podróż a to przeprowadzka. Łącznie z 6 cykli próbowaliśmy no i nic... tamten cykl odpuściliśmy ze względu na wirusa, teraz jest mój 9 dc i bije się z myślami czy działać czy nie. Mąż pracuje z ludźmi, ja z domu, mam prywatna opiekę medyczna i sama już nie wiem, z jednej strony bardzo chce a z drugiej się obawiam :( a jak u Was jest w tym trudnym czasie ?
 
Pewnie [emoji2956] My z mężem staramy się 2,5 roku o drugie dziecko. Póki co nie zaniechujemy starań bo i tak się nie udaje [emoji1745]
Cześć dziewczyny :) mogę do Was dołączyć ? Jesteśmy z mężem 2 lata po ślubie, zaczęliśmy się starać w sierpniu 2019, ale różnie to bywało raz działaliśmy a raz nie bo a to podróż a to przeprowadzka. Łącznie z 6 cykli próbowaliśmy no i nic... tamten cykl odpuściliśmy ze względu na wirusa, teraz jest mój 9 dc i bije się z myślami czy działać czy nie. Mąż pracuje z ludźmi, ja z domu, mam prywatna opiekę medyczna i sama już nie wiem, z jednej strony bardzo chce a z drugiej się obawiam :( a jak u Was jest w tym trudnym czasie ?
 
O kurcze... to widzę jest pewna mentalność po tych cp... może coś tam się jednak kiełbasi w hormonach...

Mam nadzieje, że bedzie piękna zdrowa ciąża ;) Może drugi jajowód przechwycił. Ogromnie trzymam za Ciebie kciuki. Kiedy masz usg???




Tak czekam do następnego... 😰 😰
Mam usg we wtorek liczę na to że coś będzie widać, zaczynam coraz bardziej myśleć że to pewnie znowu cp . Mam biegunkę dzisiaj nie wiem czy to ma jakiś związek z cp Ale strach mnie paraliżuje
 
Mam usg we wtorek liczę na to że coś będzie widać, zaczynam coraz bardziej myśleć że to pewnie znowu cp . Mam biegunkę dzisiaj nie wiem czy to ma jakiś związek z cp Ale strach mnie paraliżuje

Nawet tak nie myśl. A brrr...

Mam nadzieje, że los będzie po Twojej stronie. Koniecznie daj znać co wyszło na usg. A w wtorek to będzie 5 tc czy już 6 się zacznie??

U mnie było widać koło 6 dopiero...

Byłoby świetnie gdyby sie udało :) Dałabyś jakiś cień nadzieji :) Ona zawsze umiera ostatnia.

I staraj się myśleć pozytywnie! Może dostaniesz fantastyczną niespodzianke, oby szybko minął ten tydzień.
 
Nawet tak nie myśl. A brrr...

Mam nadzieje, że los będzie po Twojej stronie. Koniecznie daj znać co wyszło na usg. A w wtorek to będzie 5 tc czy już 6 się zacznie??

U mnie było widać koło 6 dopiero...

Byłoby świetnie gdyby sie udało :) Dałabyś jakiś cień nadzieji :) Ona zawsze umiera ostatnia.

I staraj się myśleć pozytywnie! Może dostaniesz fantastyczną niespodzianke, oby szybko minął ten tydzień.
5 początek . Boję się właśnie że będzie za wcześnie Ale wolę też pójść Jak najszybciej żeby lekarz ocenił jak to wsyztsko wygląda. Dam znać odrazu ,obiecuje !
 
A no pewnie idź idź, może akurat będzie coś widać tylko nie wiem czy nie będziesz sie bardziej stresować jak jednak nie będzie to jasne. Na zdrowiu nie ma co żałować ani kasy ani niczego. Cp to sama wiesz jest cieżka sprawa i nie można tego bagatelizować.

Ogólnie to nic się nie dzieje u Ciebie tak? Nie ma plamień bóli brzucha nic?
 
reklama
Do góry