reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie ok , wczoraj czułam jakby mi tempka skoczyla bo miałam dreszcze I wypieki na twarzy i cała byłam gorącą. A przy podcieraniu pojawił się kremowy śluz i uczucie wilgoci ale to tylko przez chwilę. Wczoraj I przedwczoraj po obiedzie mdlilo mnie I miałam takie uczucie ciężkości i odbijanie haha ale to pewnie z przejedzenia po świętach. Zero boli piersi , ani w podbrzuszu. Watpie by coś się udalo bo w okolicach owulacji tylko raz nam się udalo kochać, ja zresztą już nie patrzę na kalendarzyk 😉
My intensywnie się staraliśmy 😁😁 piersi mnie nie wiem tak jakby piekły.. No nic muszę jeszcze czekać te dwa tygodnie.. Mam. Nadzieję że nie osiwieje do tego czasu 🤔
 
reklama
Mój od połowy lutego bierze mace i ashwagande ale szczerze mówiąc libido jak było niskie tak jest. Po drugim poronieniu jego libido spadło prawie do 0 ;/
Współczuję... Ale rozumiem chłopa, pewnie wrażliwy typ. Mój niestety też miał miesiąc, dwa gdzie zupełnie nie był zainteresowany seksem. Mam też wrażliwego. Potrzebował czasu. Jednak teraz wyszło słońce, zrobiło się ciepło i jakoś się poprawiło, motywacji też nabral, 3mam kciuki żeby i u was tak było [emoji110]
 
reklama
No ja już po monitoringu. Jednak moje cykle są wyjątkowe :D Jednodniowy okres okazał się 1 dc - przynajmniej jest to czarne na białym a raczej na szarym (cieniu.cieniach)

3 cykle temu pęcherzyk po prawej (niedrożnej)
2 cykle temu bezowualcyjny cykl
1 cykle temu pęcherzyki po obu stronach
w tym cyklu dwa pęcherzyki z prawej.

To brzmi jak dobra komedia :errr: 🙄🙄🙄

Dostałam Clo na kolejny cykl i akard ze względu na moje zaburzone krzepnięcie 🤔
O Masz! 😤 współczuję wiem co to znaczy bo ja mam owulacja ciągle z prawej strony z lewej niegdy nie mialam pecherzyka a na kilku monitoringach byłam , plus ból zawsze tylko z prawej strony i w prawym jajowodzie miałam też ciaze pozamaciczna . Teraz zaszalam w ciaze 4+4 tydzień oczywiście z prawej strony bo pamiętam doskonale ból owulacyjny , boję się że będzie pozamaciczna bo ryzyko jest była tam poprzednia ciąża i laparoskopia . Niby robiłam drożność w styczniu i wyszło że drożne prawy jajowody bez problemu przepuścil płyn Ale to nie daje gwarancji
 
Do góry