reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej dziewczyny,
Obserwuję Was jakiś czas i postanowiłam że chętnie się przyłącze jeśli mogę 🙂
Ja staram się trzeci cykl. Obecnie jeszcze przed owulacja. Tak mi się wydaje.
Cykle mam raczej regularne +/-1 dzień.
Ale owulacje obliczam sobie tak sama na chybił trafił bo nigdy nie kupowałam tych testów owulacyjnych, raczej przytulamy się z partnerem regularnie ale niestety narazie bezskutecznie. Oczywiście gin mnie widział przed moja decyzja i powiedział że jestem zdrowa i żadnych hormonów nie zlecał robić. A może jednak sobie zrobić jakieś na własną rękę?
Czytałam że dużo || się pojawiło na święta 😍 gratuluję dziewczyny 😍
 
reklama
@Dolvit tutaj naprawdę był przypadek gdzie dziewczyna miała @ a była już w ciąży, Ola jeśli ktoś ja kojarzy to niech mnie poprawi jak się pomyliłam.
To jeśli ta Pani będzie miała zaświadczenie od swojego lekarza,ze w tym samym czasie była w ciąży i miała klasyczny okres to uwierze :D inaczej nie. Też sobie mogę gadać różne rzeczy co nie znaczy,że są prawda :) ja w sumie polegam na książkach i ogólno dostępnej wiedzy... :D zakończmy ten temat już. Ja sama jestem ciekawa jak u mnie będzie za te kilka dni 😇
 
Hej a ja znowu mam chyba problem od 3dc do 5dc brałam clo 1x1 a dzisiaj to mój 8 dc i pobolewają mnie jajniki raz jeden raz drugi i tak na zmianę czy któraś tak z was miała po Clo ?
 
Cześć dziewczynki :) dawno nie zaglądałam, a jutro już pierwsza wizyta na usg :)
Dwa dni temu robiłam test bo mi w sumie zostały;) wstawiam dla przesłania ciazowych fluidow ;)
 

Załączniki

  • 20200413_190919.jpg
    20200413_190919.jpg
    397 KB · Wyświetleń: 85
Przynajmniej tsh by się przydało na początek i jakieś podstawowe krwi i moczu badania :)
Hej dziewczyny,
Obserwuję Was jakiś czas i postanowiłam że chętnie się przyłącze jeśli mogę [emoji846]
Ja staram się trzeci cykl. Obecnie jeszcze przed owulacja. Tak mi się wydaje.
Cykle mam raczej regularne +/-1 dzień.
Ale owulacje obliczam sobie tak sama na chybił trafił bo nigdy nie kupowałam tych testów owulacyjnych, raczej przytulamy się z partnerem regularnie ale niestety narazie bezskutecznie. Oczywiście gin mnie widział przed moja decyzja i powiedział że jestem zdrowa i żadnych hormonów nie zlecał robić. A może jednak sobie zrobić jakieś na własną rękę?
Czytałam że dużo || się pojawiło na święta [emoji7] gratuluję dziewczyny [emoji7]
 
reklama
Do góry