reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Wiesz. Mi wyniki przyszly w połowie marca i po prostu wykupiłam leki bo napisala ze jakas infekcja. Potem powiedzialam to wszystko tej nowej lekarce i pokazalam wyniki i mowila ze spokojnie wszystko. Ze to jest zabezpieczone tam i ze kobiety czesto mają infekcje w takim etapie. Wiec po prostu powiedz lekarzowi o infekcji i ze sie boisz cos stosowac bo masz podejrzenie ciazy. Myślę ze wtedy Cie na pewno szybko przyjmie
Tak powiem. Mysle ze w poniedzialek juz dojda do mnie wyniki to pojde i mu je pokaze przy okazji...w zaleznosci jakie wyjdą 😊 potwierdzą przynajmniej ciaze jak jeszcze nie bedzie nic widac. ❤
 
reklama
Tak powiem. Mysle ze w poniedzialek juz dojda do mnie wyniki to pojde i mu je pokaze przy okazji...w zaleznosci jakie wyjdą 😊 potwierdzą przynajmniej ciaze jak jeszcze nie bedzie nic widac. ❤

Moze juz być pęcherzyk wiec na pewno cos tam bedzie :) ale dzwon od razu z rana i jak bedzie trzeba to sciemniaj 😁
 
Pocieszylyscie mnie. Myślę, że wytrzymam te 8 dni i zrobię w dniu kiedy okres powinien przyjsc. Najwyżej że przyjdzie wcześniej i mnie zaskoczy [emoji51]

Gdyby się nasiliło to plamienie i doszły jakieś nowe bóle zawsze możesz pojechać do szpitala i Ci zrobią betę! Czasem lepiej sprawdzić. Póki się narazie nie rozkręca odczekaj :) U mnie różowe plamienia były kwestią ciąży oby i u Ciebie też :)
 
Ja w sumie odnośnie plamień jak sobie przypominam.. przy moich 34dniowych cyklach.. przy podcieraniu zauważyłam w 25 dniu cyklu plamke krwi.. ale to chyba byłoby za szybko na implantację? Mam to wszystko w jednej aplikacji w kalendarzyku zanotowane :D
 
Kurcze bylo juz dobrze z infekcją o ktorej pisalam wam jakos tydzien temu chyba i juz nic nie swędziało, nie bylo zaczerwienione a wczoraj znowu to samo. Nie chce zeby sie cos stalo malenstwu 😪😪😪 stosuje te globulki z kwasem mlekowym i krem clotrimazol i przechodzi a jak raz na noc nie włoże to juz na drugi dzien znowu to samo. Do ginekologa bede wydzwaniac w poniedzialek kiedy mnie przyjmie ale czy to jest bardzo groźne? Nie bakteryjna raczej a grzybicza bo zawsze tylko tą miałam...martwie się! 😔 i jeszcze jedno. Boje sie w ogole wsadzic tej globulki...na opakowaniu pisze ze jak najglębiej no ale...moge tak? Niby to jest tez dla kobiet w ciazy ale nie pisze czy tez mam tak pchac tam ten czopek czy nie tak gleboko 😅😅😅
Hej, infekcja sie nie przejmuj! dzidzia na tym etapie juz jest chroniona🙏 mowie Ci to ja której przyplątała siee również grzybicza infekcja zaraz na początku ciazy bo w 4 tc( wtedy juz widać pęcherzyk na usg) i juz wtedy na pierwszej wizycie miałam przepisane globulki 😞 biofanal tu w Niemczech bez recepty, substancja nystatyna , nie szkodzi płodu i jest bezpieczna w calej ciazy. Również w 1 trymestrze. Ja brałam w 4 tc, 10 tc, 14tc! Tak, 3 razy i watpię żeby sie grzybica cofnela! 2 tyg spokój i znowu 😨 Nie używaj clotrimazolum wogole, nie można , czasem na końcówce stosują ! prawda jest taka, ze jak sie pojawi to ciągnie sie nawet przez cala ciąże! grzybica to zmora mojej ciazy! acha, spokojnie możesz aplikować nie uszkodzisz bobaska no ale nie wsuwaj niewiadomo jak głęboko zrob to zwyczajnie jak zawsze! juz przy aplikacji poczujesz ze jesteś w ciazy , nie ma juz tak tam "dużo miejsca". mam nadzieje ,ze pomogłam koleżance😉 ja nie miałam swedzenia, ale rozpoznaje ja po pieczeniu w środku i po podpasce😞
 
reklama
Hej, infekcja sie nie przejmuj! dzidzia na tym etapie juz jest chroniona🙏 mowie Ci to ja której przyplątała siee również grzybicza infekcja zaraz na początku ciazy bo w 4 tc( wtedy juz widać pęcherzyk na usg) i juz wtedy na pierwszej wizycie miałam przepisane globulki 😞 biofanal tu w Niemczech bez recepty, substancja nystatyna , nie szkodzi płodu i jest bezpieczna w calej ciazy. Również w 1 trymestrze. Ja brałam w 4 tc, 10 tc, 14tc! Tak, 3 razy i watpię żeby sie grzybica cofnela! 2 tyg spokój i znowu 😨 Nie używaj clotrimazolum wogole, nie można , czasem na końcówce stosują ! prawda jest taka, ze jak sie pojawi to ciągnie sie nawet przez cala ciąże! grzybica to zmora mojej ciazy! acha, spokojnie możesz aplikować nie uszkodzisz bobaska no ale nie wsuwaj niewiadomo jak głęboko zrob to zwyczajnie jak zawsze! juz przy aplikacji poczujesz ze jesteś w ciazy , nie ma juz tak tam "dużo miejsca". mam nadzieje ,ze pomogłam koleżance😉 ja nie miałam swedzenia, ale rozpoznaje ja po pieczeniu w środku i po podpasce😞
Ohh dzieki ci wielkie. Czuje sie spokojniejsza. Kurcze co do clotrimazolu slyszalam ze mozna i na ulotce tez tak pisze..teraz juz sama nie wiem. Jak niczym nie posmaruje to sie zadrapie przez sen chyba. Faktycznie czytam i opinie sa podzielone jedni mowia ze mozna na poczatku ciazy inni ze nie. Nie bede ryzykowac. Naloze l3 prurigo. Jest bezpieczny a lagodzi objawy 😊
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry