reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja też jestem pewna, że znowu się nie udało... Brak mi już sił na to wszystko
Ja jestem 10 dni po pozytywnym teście owu i właśnie nie wiem czemu zrobiłam test ciazowy.... No i biel ... aż się sama z siebie śmieje bo cycki mnie strasznie bolą już myślałam że się udalo
 
reklama
Gin stwierdził po obrazie usg że miałaś owulacje?
Mój nie był w stanie stwierdzić po tym jak owu była w nocy lub z samego rana.
Mój tez zawsze po obrazie usg potrafil okreslic kiedy owu moze byc, a jak byla to tez wiedzial od razu bo to wszystko widac-slad po peknietym pecherzyku i plyn w zatoce douglasa.
 
Mój tez zawsze po obrazie usg potrafil okreslic kiedy owu moze byc, a jak byla to tez wiedzial od razu bo to wszystko widac-slad po peknietym pecherzyku i plyn w zatoce douglasa.
Edit. Bo w sumie po to wlasnie sa monitoringi i ja dzieki temu dowiedzialam sie ze owu mialam 20dc przy cyklach 29-30dniowych 😊
 
Dlatego nie rozumiem czemu mój nie był w stanie powiedzieć. Twierdzi że czasem tak bywa????
Może powinnam zmienić lekarza [emoji848]
Mój tez zawsze po obrazie usg potrafil okreslic kiedy owu moze byc, a jak byla to tez wiedzial od razu bo to wszystko widac-slad po peknietym pecherzyku i plyn w zatoce douglasa.
 
Dziewczyny jestem w szoku...
13dpo (piątek 6.03) beta 0.2 i dostałam plamienie. Więc myślałam, że @ się rozkręca więc liczę pt jako 1dc. Dzisiaj nadal plamie ale to minimalnie. Właśnie wracam z USG a gin do mnie, że mam endo 10 i pęcherzyk 11 i wszystko wskazuje, że idzie mi owulacja... Kazała wziąć Clo i działać [emoji134][emoji134][emoji134]
 
A jak zrobię to badanie nasienia w luxmedzie to wynik kiedy ? I czy tam mam opis? Gdzie idę z opisem żeby powiedział czy wyniki są okej ?
 
Dlatego nie rozumiem czemu mój nie był w stanie powiedzieć. Twierdzi że czasem tak bywa????
Może powinnam zmienić lekarza [emoji848]
No powiem Ci szczerze, ze nie wiem co mam Ci doradzic. Jezeli chodzisz do niego dlugo i ogolnie mu ufasz i nie masz zastrzezen co do jego pracy to moze warto dopytac dlaczego nie jest w stanie stwierdzic czy owu byla, bedzie czy moze to cykl bezowulacyjny i wyjasnienie ze czasem tak bywa nie wchodzi w gre. Ja nigdy nie spotkalam sie z taka sytuacja, bo zawsze mialam jasno powiedziane co z moja owu sie dzieje lub czy jej w ogole nie bedzie. Jezli sytuacja sie powtorzy, a lekarz bedzie zbywal Twoje pytania, to moze warto poszukac innego, tym bardziej ze placisz za to niemale pieniazki
 
A jak zrobię to badanie nasienia w luxmedzie to wynik kiedy ? I czy tam mam opis? Gdzie idę z opisem żeby powiedział czy wyniki są okej ?
Nie wiem ile się czeka w Luxmed, ale my czekaliśmy max 3dni, na wyniku będą normy i musicie sobie porównać jak wynik wypada, my mieliśmy te poniżej normy na czerwono ale to zależy od punktu. Wynikiem do androloga, natomiast już jak sobie porównacie normy a to ile faktycznie jest plemników itd to będziecie wiedzieli czy jest raczej dobrze czy raczej nie, pamiętaj że wyniki poszczególnych części (morfologia, ilość, żywotność) należy interpretować razem, nie osobno 💪
 
Byłam u niego dwa razy, wydaje się sensowny, wdrożył leczenie, ma dobre opinie, ale z tą owulacją to mnie zgasił [emoji848] dziś czekam na wynik progesteronu to może chociaż będę miała pewność
Edit: właśnie mam wynik, 17.20 to chociaż mam pewność że była owu [emoji3]

No powiem Ci szczerze, ze nie wiem co mam Ci doradzic. Jezeli chodzisz do niego dlugo i ogolnie mu ufasz i nie masz zastrzezen co do jego pracy to moze warto dopytac dlaczego nie jest w stanie stwierdzic czy owu byla, bedzie czy moze to cykl bezowulacyjny i wyjasnienie ze czasem tak bywa nie wchodzi w gre. Ja nigdy nie spotkalam sie z taka sytuacja, bo zawsze mialam jasno powiedziane co z moja owu sie dzieje lub czy jej w ogole nie bedzie. Jezli sytuacja sie powtorzy, a lekarz bedzie zbywal Twoje pytania, to moze warto poszukac innego, tym bardziej ze placisz za to niemale pieniazki
 
reklama
Do góry