reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dzieki za odpowiedź. Ja juz sama nie wiem, przekopalam chyba caly Internet i roznie piszą, raczej, że biorąc przed owulacja blokuje,a poza tym nikt nie zaczyna brać od 10dc i to przez 2 tygodnie..a jak długo już bierzesz?
Biorę od grudnia. Dzisiaj mam 18dc, wczoraj była owu, a duohaston biorę od soboty
 
reklama
Ja jestem 10 dni po pozytywnym teście owu i właśnie nie wiem czemu zrobiłam test ciazowy.... No i biel ... aż się sama z siebie śmieje bo cycki mnie strasznie bolą już myślałam że się udalo
Nie przejmuj się, ja zrobiłam tak samo tylko poszłam na betę, dziewczyny mnie tu uświadomiły że to za wcześnie 😅
Teraz w czwartek mam termin @ i będę robić rano test. Ale to czekanie jest najdłuższe na świecie. Życzę nam żeby się udało
 
Nie przejmuj się, ja zrobiłam tak samo tylko poszłam na betę, dziewczyny mnie tu uświadomiły że to za wcześnie 😅
Teraz w czwartek mam termin @ i będę robić rano test. Ale to czekanie jest najdłuższe na świecie. Życzę nam żeby się udało
Ja sie boje jak cholera jutrzejszego testu czy wyjdzie druga kreska i czy grubsza bo w piątek była blada
 
Dziewczyny jestem w szoku...
13dpo (piątek 6.03) beta 0.2 i dostałam plamienie. Więc myślałam, że @ się rozkręca więc liczę pt jako 1dc. Dzisiaj nadal plamie ale to minimalnie. Właśnie wracam z USG a gin do mnie, że mam endo 10 i pęcherzyk 11 i wszystko wskazuje, że idzie mi owulacja... Kazała wziąć Clo i działać [emoji134][emoji134][emoji134]
Kurcze, organizm ludzki to jednak żyje własnym życiem, nie wiesz czego się spodziewać 😊
Powodzenia!
 
A jak zrobię to badanie nasienia w luxmedzie to wynik kiedy ? I czy tam mam opis? Gdzie idę z opisem żeby powiedział czy wyniki są okej ?
A w LuxMed robicie prywatnie czy z pakietu? Nie mam doświadczenia w tym temacie, ale może jak już płacić to zrobić w jakimś punkcie dedykowanym tego typu badaniom, nie wiem jakaś Klinika? Nie macie w okolicy?
 
Daj znać koniecznie!
Ja się bije z myślami czy robić czy nie, jutro 28 dc, @ ma być w środę.
Ja test robiłam 3 dni po terminie miesiączki spodziewanej i blada kreska sie pojawiła, jutro rano będzie najważniejszym dniem a potem do pracy, na szczęście mąż wróci koło 10 więc sie zobaczymy przed moją pracą.
Kajka a Ty już masz jakieś dzieci czy to by Twoja pierwsza ciąża była?
 
Nie przejmuj się, ja zrobiłam tak samo tylko poszłam na betę, dziewczyny mnie tu uświadomiły że to za wcześnie 😅
Teraz w czwartek mam termin @ i będę robić rano test. Ale to czekanie jest najdłuższe na świecie. Życzę nam żeby się udało
Ja też jestem 10 dni po owu i też biel... Myślicie, że może być za późno? Ja jakoś nie mam nadzieji 😔
 
reklama
Do góry