reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej dziewczyny jak Wy bierzecie duphaston?Bo moja lekarka zalecila 10-24 dc i biore tak juz 3 miesiace,ale mam watpliwosci bo przecież biorąc to przed owulacja,dupek ją blokuje.Moja lekarka stwierdziła ze przepisala mi go w 2 polowie cyklu ale 10 dzień to chyba jeszcze nie druga polowa? I tak się zastanawiam czy nie brać go pozniej np 16-25dc? Co sądzicie? Niby fajna lekarka,bardzo mila ale jakos po ostatniej wizycie troche stracilam do niej zaufanie..😔
 
reklama
Chodzę do prywatnego gabinetu, płace nie małe pieniądze i trochę się zdziwiłam i zawiodłam jak to usłyszałam [emoji2955]
U mnie jak jest po owu to lekarz mówił, ze widzi pozostałości po owulacji [emoji2370][emoji2370][emoji2370] w postaci pustego pęcherzyka Graffa. Jak jest przed owulacja to mam wysyp nowych pęcherzyków i tez potrafi powiedzieć kiedy ta owu wystąpi. Jak narazie jego przewidywania się sprawdzają :)
Może Twój po prostu pracował tego dnia na jakimś innym mniej precyzyjnym sprzęcie
 
Dziewczyny mam problem. Dziś jestem 10 dni po owu. Jutro mam wizytę u gina. I zastanawiam się czy jak jutro zrobię będę to będzie wiarygodna? Według apki @ mam mieć dopiero w niedzielę. Ale cykle mam i krótsze. Mam dziwne przeczucie że tym razem znów się udało. Nie chcę po prostu takiej sytuacji że w przyszłym tygodniu znów będę musiała iść od gina i wydać 300 zł tylko po to by dostać receptę i instrukcje jak przyjmować leki bo wizyta przed 5+0 nie ma sensu. A lekarz i tak przyjmuje tylko 2 dni w tyg. W pierwszej ciąży beta ok 7dni przed @ negatywna a dzień po @ 300 coś. Wiem że żadna nie wywróży że złotej kuli ale może doradzi co by zrobiła
 
Hej dziewczyny jak Wy bierzecie duphaston?Bo moja lekarka zalecila 10-24 dc i biore tak juz 3 miesiace,ale mam watpliwosci bo przecież biorąc to przed owulacja,dupek ją blokuje.Moja lekarka stwierdziła ze przepisala mi go w 2 polowie cyklu ale 10 dzień to chyba jeszcze nie druga polowa? I tak się zastanawiam czy nie brać go pozniej np 16-25dc? Co sądzicie? Niby fajna lekarka,bardzo mila ale jakos po ostatniej wizycie troche stracilam do niej zaufanie..😔
Ja biorę 16-25dc.
Duphaston nie blokuje owulacji
 
reklama
No właściwie sama nie wiem co mnie pokusiło żeby zrobić rano. Zawsze robiłam koło 21...i jak dzisiaj zobaczyłam można II kreskę to zgłupiałam. Zobaczyym co będzie dzisiaj i jutro wieczorem :) owu mam zwykle w 18-19dc. Dzisiaj 16dc
Ja też raz zrobiłam test owu z samego rana i wyszedł fałszywie pozytywny, bo wieczorem już pozytywny nie był. Także myślę że lepiej się nie sugerować porannym i robić po południu 😊
 
Do góry