reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No to ja zacznę :). Na zdjęciu nic nie widać, w rzeczywistości jest bardzo blady cień. Jutro zrobię nowy i jak będzie coś widać to pójdę na betę :).
IMG_20200307_082617.jpeg
 
Na zdjęciu rzeczywiście nic nie widać, ale trzymam kciuki. Masz jakieś objawy, które podpowiadają że się udało?
Tak, wczoraj caly dzień kłuło mnie w podbrzuszu, miałam takie uczucie, że coś się naciąga. Podobne uczucie jak miałam w ciąży. Tkliwości piersi nie liczę, bo często miewam.
 
Ja testuje za 5 dni, a Wczoraj klulo mnie trochę w podbrzuszu ale nie na środku tylko lekko z prawej strony. Nie był to mocny ból. I ciężko stwierdzić czy miewalam tak na okres? Chyba nie. Wszystkiego się teraz doszukuje. Co myślicie? Jeśli zarodek miałby się zagniezdzic to może już to zrobił, stąd moje przemyślenia co do tego ucisku 🤔
Która z Was niedługo robi test? 😊
 
Ja testuje za 5 dni, a Wczoraj klulo mnie trochę w podbrzuszu ale nie na środku tylko lekko z prawej strony. Nie był to mocny ból. I ciężko stwierdzić czy miewalam tak na okres? Chyba nie. Wszystkiego się teraz doszukuje. Co myślicie? Jeśli zarodek miałby się zagniezdzic to może już to zrobił, stąd moje przemyślenia co do tego ucisku [emoji848]
Która z Was niedługo robi test? [emoji4]
Właśnie to jest najgorsze, mam to samo, normalnie nie zwracałam uwagi na takie drobne objawy, a teraz jak się staramy, to nie wiem jak je interpretować ;).
 
Trudno mi powiedzieć czego to dowodzi, chociaż jakieś tam swoje przemyślenia mam 😄 Ale mnie na pewno bardziej frustruje ja nic nie ma, a mniej jak kreseczka stopniowo ciemnieje. Będę eksperymentować dalej, żeby właśnie stwierdzić czy pokaże pik, bo wiadomo że lepiej używać tańszych niż drogich :D tzn dla portfela lepiej 😉 na przyszłość będę wiedzieć co i jak , a i z Wami się refleksja podzielę :) a jak kogoś to nie frustruje, że test owu ciągle biały to tym lepiej dla tej osoby 🙂 mi osobiście to psuje nastrój ;) a nastrój przy staraniach też musi być w normie :D
U mnie bladziochy i bladziochy aż cis się ruszyło wczoraj
 

Załączniki

  • IMG_20200306_212849.jpg
    IMG_20200306_212849.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 88
Ja od 8 miesięcy mam odstawioną antykoncepcje, były to krążki Nuvaring i cały czas sie staraliśmy. Miesiączka po odstawieniu antykoncepcji różnie bywała, Od października zaczęła sie normować i już tak nie musiałam silnych leków w pierwszy dzień brać. W styczniu różnie bywało, ale i okazało sie, że mam torbiel, lekarz kazał sie za 3 miesiące pojawić, Luty znowu był z silnymi bólami, ale było ok. No ale teraz nie dostałam miesiączki, a brałam dość silne leki na kręgosłup przez ponad tydzień , ale po zrobieniu testu wczoraj rano gdzie wyszły 2 kreski, druga słabo widoczna zaraz odstawiłam. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, w sierpniu minie rok od ślubu.
 
reklama
Do góry