reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Powtarzałaś dziś test?
Ja od 8 miesięcy mam odstawioną antykoncepcje, były to krążki Nuvaring i cały czas sie staraliśmy. Miesiączka po odstawieniu antykoncepcji różnie bywała, Od października zaczęła sie normować i już tak nie musiałam silnych leków w pierwszy dzień brać. W styczniu różnie bywało, ale i okazało sie, że mam torbiel, lekarz kazał sie za 3 miesiące pojawić, Luty znowu był z silnymi bólami, ale było ok. No ale teraz nie dostałam miesiączki, a brałam dość silne leki na kręgosłup przez ponad tydzień , ale po zrobieniu testu wczoraj rano gdzie wyszły 2 kreski, druga słabo widoczna zaraz odstawiłam. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, w sierpniu minie rok od ślubu.
 
reklama
Tez jestem ciekawa bo w przyszłym tygodniu mam pierwszy raz monitoring..
No i zaczęły się schody. 14 dc owulacji ani widu ani słuchu. Dostałam skierowanie na badania hormonalne i za tydzień kolejna wizyta. Wtedy się dowiem co dalej. Pisałyście o grubościach endometrium. U mnie 11,28. Ale cóż to oznacza to nie wiem. Smutno mi :(
 
Dziewczyny z mężem kochamy się co drugi dzień zwykle wieczorem. W czwartek byłam u ginekologa i dostałam zastrzyk otrivrll. Lekarz mówił iż mamy się kochać w czwartek,sobotę i poniedziałek. W czwartek robiłam test i wyszły dwie słabe kreski, mimo to się kochaliśmy. Wczoraj robiłam test i miałam jedna mocna kreskę a druga słabsza(wg instrukcji powinnam mieć owu). Dzisiaj rano robiłam test i mam mega mocna jedna kreskę -która oznacza owu. Kochaliśmy się z mężem. Ale zastanawiam się czy czekać z kolejnym stosunkiem do poniedziałku czy kochać się jutro wieczorem. Jakbyście w radziły ?
 
Dziewczyny z mężem kochamy się co drugi dzień zwykle wieczorem. W czwartek byłam u ginekologa i dostałam zastrzyk otrivrll. Lekarz mówił iż mamy się kochać w czwartek,sobotę i poniedziałek. W czwartek robiłam test i wyszły dwie słabe kreski, mimo to się kochaliśmy. Wczoraj robiłam test i miałam jedna mocna kreskę a druga słabsza(wg instrukcji powinnam mieć owu). Dzisiaj rano robiłam test i mam mega mocna jedna kreskę -która oznacza owu. Kochaliśmy się z mężem. Ale zastanawiam się czy czekać z kolejnym stosunkiem do poniedziałku czy kochać się jutro wieczorem. Jakbyście w radziły ?
Ja bym zrobiła tak jak lekarz mówił.
 
Kiedy macie ochotę moim zdanie :-)
Mówi się że te dwa dni to na dojrzanie plemników , ale jeśli macie ochotę to czemu nie ? [emoji87][emoji4]
Dziewczyny z mężem kochamy się co drugi dzień zwykle wieczorem. W czwartek byłam u ginekologa i dostałam zastrzyk otrivrll. Lekarz mówił iż mamy się kochać w czwartek,sobotę i poniedziałek. W czwartek robiłam test i wyszły dwie słabe kreski, mimo to się kochaliśmy. Wczoraj robiłam test i miałam jedna mocna kreskę a druga słabsza(wg instrukcji powinnam mieć owu). Dzisiaj rano robiłam test i mam mega mocna jedna kreskę -która oznacza owu. Kochaliśmy się z mężem. Ale zastanawiam się czy czekać z kolejnym stosunkiem do poniedziałku czy kochać się jutro wieczorem. Jakbyście w radziły ?
 
reklama
Do góry