reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Tak. I wychodzą mi straszne głupoty. Raz 35,88, potem 36,78, potem 36,20 i tak dalej... Więc chyba sobie odpuszczę, bo nic mi to nie powie chyba🤷
Wiesz co jest wiele przyczyn czemu tak wychodzi. Inna godzina (nawet 0.5 h różnicy trzeba przeliczyć), stres, przeziębienie, leki, alkohol itp itd.
Pierwszy cykl Mierzysz? Nie odpuszczaj na razie, próbuj dalej. Możesz wykres wstawić jak masz ochotę 😉 ja też mierzę i lubię to robić. Wszystko jest czarno na białym kiedy było owu. Miesiąc, dwa i może coś lepiej Ci się na tym wykresie narysuje 😉
 
reklama
Hey Hey zrobiłam test, biel vizira poraża. Moje przeczucie mnie myliło. Posmutam się przez weekend i będziemy próbować dalej...
 
Wiesz co jest wiele przyczyn czemu tak wychodzi. Inna godzina (nawet 0.5 h różnicy trzeba przeliczyć), stres, przeziębienie, leki, alkohol itp itd.
Pierwszy cykl Mierzysz? Nie odpuszczaj na razie, próbuj dalej. Możesz wykres wstawić jak masz ochotę 😉 ja też mierzę i lubię to robić. Wszystko jest czarno na białym kiedy było owu. Miesiąc, dwa i może coś lepiej Ci się na tym wykresie narysuje 😉
Pierwszy 🙂 skoro tak mówisz to może jeszcze poprobuje ;)
 
Pierwszy 🙂 skoro tak mówisz to może jeszcze poprobuje ;)
Próbuj 😉 może jakaś infekcje przechodzisz i już na wykresie będziesz miała namieszane. Ważne, żeby ustalić jedną godzinę i cały miesiąc się jej trzymać. Ja jak mam wolne to i tak budzik mi dzwoni, zapisuję wynik i idę dalej spać.
Jesli masz poślizg w czasie to musisz przeliczyć wszystko do jednej godziny. Powodzenia! Daj znać czy coś lepiej pokazuje 😉
 
Próbuj 😉 może jakaś infekcje przechodzisz i już na wykresie będziesz miała namieszane. Ważne, żeby ustalić jedną godzinę i cały miesiąc się jej trzymać. Ja jak mam wolne to i tak budzik mi dzwoni, zapisuję wynik i idę dalej spać.
Jesli masz poślizg w czasie to musisz przeliczyć wszystko do jednej godziny. Powodzenia! Daj znać czy coś lepiej pokazuje 😉
A jak to się przelicza?
 
I mam jeszcze jedno pytanko dziewczyny. Jakby lekarz stwierdził brak owulacji to co powinno byc dalej? Sprawdzenie czy jest w następnym cyklu, badania hormonalne? Wiecie?
 
A jak to się przelicza?
Ustal dokładnie jedną godz pomiaru np 6:00
Jeśli Mierzysz później to za każde pół godziny trzeba odjąć od temperatury 0.05 stopnia.
Jesli Mierzysz za wcześnie to za każde pół godziny musisz dodać 0.05 stopnia. Jeśli jest różnica paru h to już chyba lepiej nic nie liczyć bo głupoty wyjdą tylko zapisujesz "zaburzona", tak samo jak przy gorączce, po alkoholu, podróży, bezsenności itp.
IMG_20200306_211146.png
 
Ja idę jutro do lekarza. Nie wiem jaka powinna być grubość endometrium? Dziś 13 dc, śluz niby plodny. Ale test owulacyjny nadal negatywny, a z mierzenia temperatury w ogóle jakieś bzdury wychodzą. Obawiam się, że może cykl bezowulacyjny :/
Też nie wiem jaka powinna być grubość endometrium ale lekarz powiedział mi że jest cienka i u mnie testy owu właśnie coś tam pokazują i nie wiem co mam teraz myśleć 🤔🤔
 
reklama
Do góry