reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie dobrze, czuję, że się udało, [emoji3590] ale czekam z testem do niedzieli, dziś ma być @.
EDIT: nie robię testu, bo się po prostu boję, i chyba trochę nie che wiedzieć, poronienie to jednak traumatyczne przeżycie i od środy panikuje, bardzo chce być w ciąży, ale ten strach jest nie do opisania...Mam nadzieję, że jak zobaczę 2 kreski to przejdzie...
No i bardzo nie chciałam rodzic w listopadzie hahha [emoji23] ale lepiej w listopadzie, niż wcale [emoji3590]
A jakieś objawy masz ? Fajnie ze masz takie przeczucie mam nadzieję że będzie prawdziwe ❤
 
reklama
U mnie dobrze, czuję, że się udało, [emoji3590] ale czekam z testem do niedzieli, dziś ma być @.
EDIT: nie robię testu, bo się po prostu boję, i chyba trochę nie che wiedzieć, poronienie to jednak traumatyczne przeżycie i od środy panikuje, bardzo chce być w ciąży, ale ten strach jest nie do opisania...Mam nadzieję, że jak zobaczę 2 kreski to przejdzie...
No i bardzo nie chciałam rodzic w listopadzie hahha [emoji23] ale lepiej w listopadzie, niż wcale [emoji3590]
Nie chcę Cię martwić, ale strach o dziecko Ci nie przejdzie nigdy... Taki los matek :). Trzymam kciuki, żeby udało się naj najszybciej :)
 
U mnie dzisiaj 23 dc i jak zawsze tego dnia pojawił się ból piersi przy dotyku czyli raczej będzie @ za tydzień .
 
U mnie dzisiaj 23 dc i jak zawsze tego dnia pojawił się ból piersi przy dotyku czyli raczej będzie @ za tydzień .
Nie martw się na zapas, tydzień do @ to jeszcze dużo czasu. Na razie prawie wszystko w Twoim organizmie zachodzi tak samo jak w poprzednich cyklach, bardzo często jest tak, że dopiero brak @ jest pierwszym objawem :).
 
Nie martw się na zapas, tydzień do @ to jeszcze dużo czasu. Na razie prawie wszystko w Twoim organizmie zachodzi tak samo jak w poprzednich cyklach, bardzo często jest tak, że dopiero brak @ jest pierwszym objawem :).
Bardzo bym chciała żeby jednak była to ciąża . No nic nie ma się co nakrecac tylko czekać
 
Nie wkrecaj sobie @ ! [emoji8]
Przypominam o tym co pisałam wyżej, że wpierdzielił ja koronawirus i do żadnej z nas już w tym roku nie zawita [emoji2296][emoji2296][emoji16]
U mnie dzisiaj 23 dc i jak zawsze tego dnia pojawił się ból piersi przy dotyku czyli raczej będzie @ za tydzień .
 
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie waszych odczuć do bobo-testu płytkowego. Już drugi dzień z rzędu robiąc test z porannego moczu widzę naprawdę słaby cień, nie bladą kreskę, a dosłownie cień cienia (tak, wiem ;) ). Test innej firmy wyszedł mi negatywny, a jest on bardziej czuły (10 vs 25 przy bobo-test).

Jakie są wasze doświadczenia? Coś może być na rzeczy czy raczej bobo-testy są po prostu słabe? Betę sobie na razie daruje, jestem jeszcze przed terminem @, więc staram się nie nakręcać (zbyt mocno).
 
Hejka dziewczyny🙂ostatnia @ 13.02.2020 roku.cykle 28 dni dziś miałam straszne zawroty głowy i mdłości czy to może być objawem wczesnej ciąży?pozdrawiam wszystkich.
 
reklama
A jakieś objawy masz ? Fajnie ze masz takie przeczucie mam nadzieję że będzie prawdziwe [emoji173]
Tak, byłam niedawno w ciąży, więc nie minelo dużo czasu, dlatego jeszcze nie zapomniałam jakie to uczucie [emoji23]
Ogólnie wszystko jak na okres, ale troszke inaczej. Piersi bolą inaczej, jakby spod pachy, i sutki bardziej wrażliwe i twarde. Potrafię po całej nocy dobrego snu o 11 ziewać jak zła, ale też nie codziennie. No i brzuch boli jak w trakcie okresu, ale okresu nie ma. Ostatnim razem dałam się nabrać i we wszystkich spodniach miałam napakowane tampony jakby co [emoji23][emoji23][emoji23] ale jeden dzień, drugi, trzeci a tu nic a nic. Szlam do toalety i byłam pewna że to już, a tam ani śladu krwi! [emoji23]
No i mialam infekcje intymna zaraz po owu (dokładnie jak ostatnim razem), która trwała doslownie 12 godzin. Poleciałam po tabletki i nie zdążyłam zużyć bo było po wszystkim. Podobno w ciąży zmienia się flora bakteryjna w pochwie i stąd te infekcje...
Śluzu dużo i jakby płodny. Macica napuchnieta, i uczucie przelewania.. Martwi mnie tylko to, że boli i ciągnie, w pachwinach też,czasem szczypie i piecze, wiecej niż w poprzedniej ciąży... Ale może to jeszcze efekt po łyżeczkowaniu...? [emoji2368] No i to nieodparte uczucie że się udało...
Niestety nie są to znaki inne niż na okres, podczas starań wiele razy interpretowałam je błędnie (myślałam że jestem w ciąży, a jednak nie byłam haha, ale każda z nas to zna) jednak razem doszło mi to uczucie - no po prostu wiem [emoji28]

Ale będzie cyrk jak okres przyjdzie! Pierwsza wariatka z forum która "wie" o ciąży, zanim zrobi test.
 
Do góry