reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

To pewnie dlatego, organizm chyba nie dopuści do owu podczas choroby 😉
Ja niechce testować chyba tymi "zwykłymi" testami. Chyba najgorsza dla mnie opcja to widzieć duch cienia przez parę dni i się zastanawiać czy jestem czy nie. Chciałabym zobaczyć dwie grube krechy albo nic 🤷 ale może mi się myślenie zmieni po paru cyklach starań :unsure:
Obyś jak najszybciej zobaczyła te dwie tłuste krechy😊 tego Ci życzę
 
reklama
Poczekaj jeszcze, może owu się przesunęła? Co planujesz dalej?

Trzymam kciuki, żebys nie musiała kupować tych testów owu [emoji6]

Może owu Ci się przesunęła? Miałaś jakieś przeziębienie, stres, podróż?

Jeszcze dojdą listopadowe mamusie [emoji16]

A ja dziewczyny witam w 25 dc. Testuje w niedzielę, jestem w 8 dpo.
Dziś miałam dziwną sytuację, obudził mnie rano silny ból podbrzusza. Poszłam do toalety. Aż mnie zgięło w pół. Szłam jak babuszka 90cio letnia :-D
Nie nastawiam się na ciążę, ale jeśli to nie była implantacja to co innego :rolleyes2:

Zamówiłam przez aptekę internetową DOZ 3 testy ciążowe we wtorek. I zamówienia do odbioru wciąż nie ma. Przyszło mi jakieś powiadomienie, że z powodów technicznych mają opóźnienie. Zawsze miałam zamówienie następnego dnia do odbioru (zamawiam przez internet i odbieram w aptece bo jest taniej). Jeśli nie dotrze zamówienie do soboty to będę musiała kołować jakiś test [emoji6]
Jutro beta i wszystkie inne badania z krwi. Zobaczymy..
 
Dziewczyny, wczoraj test owu pozytywny dzisiaj na usg nie ma pęcherzyka ale gin nie może jednoznacznie stwierdzić czy była owulacja, jak to?? A co z ciałkiem żółtym i płynem w zatoce douglasa???
Endometrium mam 5 mm więc jakaś lipa totalna, w związku z pcos mam brać metmorfine.
Żeby potwierdzić owu mam zrobić badanie progesteronu i zadzwonić, lekarz zdecyduje czy wdrożyć dupaston w zależności od wyniku badania. Wspominał też o braniu acardu ale teraz nie pamiętam kiedy mam go brać
emoji848.png
Ja testom owu juz nie uwierze nigdy. Pokazywaly mi owu kiedy jej nie bylo, a kiedy rzeczywiscie byla to one wskazywaly, ze jej nie bedzie. Dla mnie tylko monitoring u gina, oczywiscie konkretnego, a o takiego naprawde trudno. Ja dzieki monitoringowi i swietnego gina jestem teraz 14t3d w ciazy 😊
 
Ja już mam dosyć. Dziś 22 dc ,czuje że 💩 z tego wszystkiego po raz kolejny . Nie mam już na to siły naprawdę .
 
Jutro będzie 8 dni po owu sprawdzonej u gina myślicie że mogę zrobić bete czy strata kasy . Już po prostu dostaje szajby od ciągłego myślenia
o tym czy jednak może się udało czy nie . A tak to bym miała pewność
 
Jutro będzie 8 dni po owu sprawdzonej u gina myślicie że mogę zrobić bete czy strata kasy . Już po prostu dostaje szajby od ciągłego myślenia
o tym czy jednak może się udało czy nie . A tak to bym miała pewność
Czasem jak mnie tak męczyło to robiłam test dla świętego spokoju. I pomagało. Więc jeśli ma ci to dać spokój psychiczny to czemu nie [emoji4]
 
reklama
Jutro beta i pozostałe badania. Jsk beta ujemną to odkładam dupka i czekam niecierpliwie na kolejny cykl [emoji120]
 
Do góry