reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
13dpo i biel!!!
Poczekaj jeszcze, może owu się przesunęła? Co planujesz dalej?
Ja pierwszy cykl staran, za kilka dni planowo miesiączka i już się nastawilam że będę zaczynać od nowa.
Trzymam kciuki, żebys nie musiała kupować tych testów owu 😉
Witam w 22 dc😊 od 11dc robię testy owu i ciągle ujemne. To mój 4 cykl z testami, zazwyczaj owu miałam około 19dc, w zeszłym cyklu ok 14/15 dc. Wczoraj dopiero pojawił się charakterystyczny plodny śluz i normalnie już głupieje 🤷‍♀️ coś z tego rozumiecie?
Może owu Ci się przesunęła? Miałaś jakieś przeziębienie, stres, podróż?
Kobiety, która pierwsza zakłada grudniowe mamy ? [emoji1] kto testuje nie długo? Gdzie te kreski ? [emoji1][emoji1][emoji1]
Jeszcze dojdą listopadowe mamusie 😁

A ja dziewczyny witam w 25 dc. Testuje w niedzielę, jestem w 8 dpo.
Dziś miałam dziwną sytuację, obudził mnie rano silny ból podbrzusza. Poszłam do toalety. Aż mnie zgięło w pół. Szłam jak babuszka 90cio letnia :-D
Nie nastawiam się na ciążę, ale jeśli to nie była implantacja to co innego :rolleyes2:

Zamówiłam przez aptekę internetową DOZ 3 testy ciążowe we wtorek. I zamówienia do odbioru wciąż nie ma. Przyszło mi jakieś powiadomienie, że z powodów technicznych mają opóźnienie. Zawsze miałam zamówienie następnego dnia do odbioru (zamawiam przez internet i odbieram w aptece bo jest taniej). Jeśli nie dotrze zamówienie do soboty to będę musiała kołować jakiś test 😉
 
Może owu Ci się przesunęła? Miałaś jakieś przeziębienie, stres, podróż?


A ja dziewczyny witam w 25 dc. Testuje w niedzielę, jestem w 8 dpo.
Dziś miałam dziwną sytuację, obudził mnie rano silny ból podbrzusza. Poszłam do toalety. Aż mnie zgięło w pół. Szłam jak babuszka 90cio letnia :-D
Nie nastawiam się na ciążę, ale jeśli to nie była implantacja to co innego :rolleyes2:

Zamówiłam przez aptekę internetową DOZ 3 testy ciążowe we wtorek. I zamówienia do odbioru wciąż nie ma. Przyszło mi jakieś powiadomienie, że z powodów technicznych mają opóźnienie. Zawsze miałam zamówienie następnego dnia do odbioru (zamawiam przez internet i odbieram w aptece bo jest taniej). Jeśli nie dotrze zamówienie do soboty to będę musiała kołować jakiś test 😉
Jednak owu się zbliża. Dzisiejszy test owu już pozytywny. Ostatnio miałam rzeczywiście grypę, brałam antybiotyk, więc pewnie dlatego się przesunela 💁‍♀️
Ja zamówiłam na allegro zwykłe chińczyki ciążowe, jeśli zobaczę cień, wtedy zainwestuje w jakieś lepsze
 
reklama
Jednak owu się zbliża. Dzisiejszy test owu już pozytywny. Ostatnio miałam rzeczywiście grupę, brałam antybiotyk, więc pewnie dlatego się przesunela 💁‍♀️
Ja zamówiłam na allegro zwykłe chińczyki ciążowe, jeśli zobaczę cień, wtedy zainwestuje w jakieś lepsze
To pewnie dlatego, organizm chyba nie dopuści do owu podczas choroby 😉
Ja niechce testować chyba tymi "zwykłymi" testami. Chyba najgorsza dla mnie opcja to widzieć duch cienia przez parę dni i się zastanawiać czy jestem czy nie. Chciałabym zobaczyć dwie grube krechy albo nic 🤷 ale może mi się myślenie zmieni po paru cyklach starań :unsure:
 
Do góry