reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny, czy wy już na samym początku ciąży biegałyście co chwilę do toalety na siku ? Trochę się martwię, bo niby test jest pozytywny, dopiero jutro mam możliwość zdobienia bety ale prawie wgl nie chodzę do toalety :)
 
reklama
Dziękuje dziewczyny za każde słowo wsparcia, właśnie odebrałam wyniki.
Beta hcg 39mIU/ml

Cudownie!!

Ogromne gratulacje dla Ciebie mamusio :)

Dziewczyny, czy wy już na samym początku ciąży biegałyście co chwilę do toalety na siku ? Trochę się martwię, bo niby test jest pozytywny, dopiero jutro mam możliwość zdobienia bety ale prawie wgl nie chodzę do toalety :)

Normalny objaw ;) jak się biga do wc. Ale przecież nie musi wystąpić od razu...

A nie przeziębiłaś sobie nerek czy coś?
 
Dziewczyny, czy wy już na samym początku ciąży biegałyście co chwilę do toalety na siku ? Trochę się martwię, bo niby test jest pozytywny, dopiero jutro mam możliwość zdobienia bety ale prawie wgl nie chodzę do toalety :)
Nic się nie martw. Ja przed ciaza latałam na siku co godzine, a teraz w ciąży o połowę rzadziej :) Częstsze korzystanie z wc pojawua sie raczej pozniej, gdy maluch uciska na pęcherz
 
Dziewczyny, czy wy już na samym początku ciąży biegałyście co chwilę do toalety na siku ? Trochę się martwię, bo niby test jest pozytywny, dopiero jutro mam możliwość zdobienia bety ale prawie wgl nie chodzę do toalety :)
Ja tam mam od początku+wstawanie w nocy, przy synku też tak miałam w pierwszym i trzecim trymestrze, ale nie jest to żaden wyznacznik.. Lista objawów jest dluuuuga i na szczęście nie trzeba mieć ich wszystkich, albo nawet żadnego 😉😉
 
reklama
Dziewczyny, czy wy już na samym początku ciąży biegałyście co chwilę do toalety na siku ? Trochę się martwię, bo niby test jest pozytywny, dopiero jutro mam możliwość zdobienia bety ale prawie wgl nie chodzę do toalety :)
Ja jestem już 5dni po terminie @ beta w czwartek ponad 270 i też nie latam do WC.
 
Do góry