reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nie mogę nadążyć z tym czytaniem, bo praca itd czytam wybiórczo hehe. Gratuluje 2 kreseczek !!! Ja dziś 5 dc. Co do Imion piękne macie pomysły :) My byśmy chcieli Michalinę ( Tatuś Michał ) a jak chłopak to Alex chyba :) Się zobaczy ;) Podobno ludzie sobie wybierają bo im się podoba itd a jak zobaczą dziecko to czasem okazuje się , ze imię nie pasuje ;)
Haha miałam tak z synem. Cała ciążę był Antosiem a jak się urodził został Olkiem bo mi Antek nie pasował 🙈😂
 
reklama
Oszaleje normalnie...
Nie wiem czy chcesz mojej opinii ale ci napisze. Jeśli chodzi o endometrium to sprawdzałam to milion razy bo ty pamiętasz ze ja z tym miałam problem miałam za cienkie 5mies było 5, 7 w ostatnim dniu cyklu. I chodziłam na prywatne usg parę miesięcy żeby kontrolować.
Powiem Ci tak jak powiedzieli mi tu w UK ze od endometrium zależy czy będzie zagniezdzenie musi ono wynosić od 6dnia po owu do 12 dnia w granicach 7-12mm lub więcej im bliżej @ tym grubsze. Z doświadczenia wiem ze 10mm endometrium w czasie 6,7,8,9 dni po owu to jest najlepsze endometrium.
Ty masz chyba 6dpo czyli do zagniezdzenia jeszcze mogło nie dojść . Jak dojdzie a warunki ma piękne z takim endo to wtedy przysadka wysyła sygnał "hello ja rosne to wszystko we mnie musi też rosnąć " jak sygnał dotrze to wtedy endometrium zacznie się pogrubiac z dnia na dzień . Wszystko zależy kiedy dojdzie do zagniezdzenia. Powodzenia ! Jeśli miałabyś endo 5mm to wtedy by ci powiedział nie ma szans na zagniezdzenie. Ale on ci nic nie powie aż do 4dni po @ wtedy może ale nie musi widzieć pecharzyk ciążowy .
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny uznałam ze podzielę się z wami moimi przykrymi doświadczeniami ostatniego czasu .
Pamiętacie mnie ? To przeze mnie rozpetala się glownoburza.
Otóż staramy się 2lata mieszkam w UK a tu wszystko trudniej za sobą dwa poronienia straciłam nadzieje ale tonący wszystkiego się chwyta kupiłam lepsze witaminy piłam zioła przez ten czas a wszystko brałam .ogólnie to forum WY dużo mi pomogłyscie psychicznie . Czyli stanęłam na nogi .
Dostałam od pl lekarza clo i zastrzyk owitrelle jak to powiedział ze ma przypadki u siebie ze z prawidłową owulacja tak clo potrafi zamieszać w organizmie ze każda przyszła z ciążą a u mnie co się pojawiło po clo 2 polipy !!! Tzn miałam monitoring w tym cyklu 5razy wiec wiem kiedy co i jak . Miałam 5 pecharzykow potem z tego 3 a na samym końcu już w owulacje jeden !!!! A reszta pytam gdzie a lekarz giekolog mówi widzę jeden i dwa polipy 1cm i 9mm . To było jeden dzień przed owu i starania były 3dni przed owu i koniec z płaczem do domu do męża ze nie możemy się starać bo mam polipy (1szy raz w życiu mam to coś !!! ) koniec staranek zaczęło się czytanie Google na dzień dobry na śniadanie obiad i kolację . Załamałam się trochę.
Po co ja wzięłam te tabletki clo na szczęście nie wzięłam zastrzyku bo sam pecharzyk pękł byłam po owu to sprawdzić . Jaka ja byłam głupia wyrzuty sumienia zapomniałam o staraniach o tym ze pragnę dziecko a niczym nie myślałam tylko o tym zeby polipy znikły tak zajęłam swoją głowę tym czytaniem ze nawet nie zwracalam uwagi na nic innego.
Poszłam zrobić badania z krwi to był 6dzien po owulacji
Prolaktyna 7,2
Estradiol 0.40 nmol/L nie mogę znaleźć przelicznika na polskie normy
Lh 1.7 u/L
Fsh 3.1 U/L
TSH 1,8 przy polskich normach
Progesterone! !!! 21 !!!! - przecież to wysoko (dziś odebrałam te wyniki)
Zrobiłam test dziś rano ciążowy 9dpo a 5 dni przed @ wyszedł taki pozytyw jakiego nigdy nie miałam tak wczas. Zrobiłam go bo mnie sutki bardzo kuly wczoraj wieczorem i śluzu mam tyle ze szok nawet do Verony pisałam wiadomość priv ze chyba ty tak miałaś bo mnie to martwi dlaczego mam tyle zluzu jakby plodnego ale owu juz miałam do tej pory mam tyle ze szok .
Bardzo się ciesze i bardzo się boje
Jestem w ciąży z polipami . Mam nadzieje ze się wchłoną są w endometrium .
Gratuluję ciąży :) a z polipami nigdy nie miałam do czynienia więc nie wiem co i jak..
 
To była taka normalna wizyta żeby sprawdzić jak te jajniki wyglądają i wgl bardzo długo mi tam wiercił i później tak stwierdził i że w lewym jajniku mały torbiel ale do wchloniecia
No to nic się nie przejmuj. Też takie torbiele miałam. Pękły razem z @. Czekaj spokojnie do terminy@ i go nie słuchaj 😘
 
@Daraa_94 Nie zalamuj się jeszcze. Czy jest szansa, że dostaniesz okres? Tak. Lecz tak samo jak jest szansa na okres jest też możliwość, że go nie dostaniesz 🤷‍♀️. Osobiście trzymam kciuki za te druga opcje. Nie zmaluj się i walcz dalej. Jeśli się nie udało to może nie czekaj do tego maja i poproś o skierowanie na badania wcześniej! Teoretycznie trzeba odczekac rok ale nie musi tak być. Zawsze możesz poszukać innego lekarza który zdecyduje się na badania wcześniej. Uda Ci się na pewno ❤️
 
Kochana beta tez wzrasta skokowo wiec jutro niekoniecznie musi być ponad 1000, nie bez przyczyny robi się ja co 48h. Pisze to tylko dlatego gdyby jednak jutro jeszcze nie bylo widać serduszka, żebyś się nie denerwowała bo tak może być :)
Serduszka na pewno nie będzie widać, wydaje mi się, że za wcześnie! :) Ale skoro to końcówka 5 tyg. i jest szansa, że beta wzrośnie do 1000 (będą to niecałe dwa dni) bo niewiele jej brakuje, to może chociaż pęcherzyk ciążowy zobaczę :) Na serduszko to nastawiam się, że będę musiała wrocić za tydzień góra dwa. I staram się nie myśleć, że będę przez twn czas wariować haha
 
reklama
Do góry