reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej dziewczyny, ostatnio was nie czytałam bo stwierdziłam że muszę się wyluzować ;) ale dzisiaj jestem w 33 dc, mam objawy okresowe (ból piersi, nerwowość) ale przedwczoraj miałam zgagę, mimo że nie jadłam nic nadzwyczajnego. Cykle mam 31-34 dni i dzisiaj tam z niczego zrobiłam test. Zawsze jak patrzyłam na testy dziewczyn które pytały czy widać druga kreskę, to myślałam że ja w takiej sytuacji nie brałabym takiego wyniku serio, ale dzisiaj jak zobaczyłam swój wynik to sama postanowiłam wrzucić i zapytać czy tylko ja widzę drugą kreskę [emoji23]Zobacz załącznik 1080160
Kreskę widać jak nic [emoji177][emoji177][emoji177]
 
reklama
Gratulacje [emoji7]
Hej dziewczyny, ostatnio was nie czytałam bo stwierdziłam że muszę się wyluzować ;) ale dzisiaj jestem w 33 dc, mam objawy okresowe (ból piersi, nerwowość) ale przedwczoraj miałam zgagę, mimo że nie jadłam nic nadzwyczajnego. Cykle mam 31-34 dni i dzisiaj tam z niczego zrobiłam test. Zawsze jak patrzyłam na testy dziewczyn które pytały czy widać druga kreskę, to myślałam że ja w takiej sytuacji nie brałabym takiego wyniku serio, ale dzisiaj jak zobaczyłam swój wynik to sama postanowiłam wrzucić i zapytać czy tylko ja widzę drugą kreskę [emoji23]Zobacz załącznik 1080160
 
Dziewczyny dostałam wyniki prog i jest dość niski 🙁stąd te plamienia zapewne. Mam nadzieję, że wraz z betą wzrośnie (bo beta stylizuje jajniki do wydzielania prog) a betę miałam wczoraj jeszcze dość niską bo 17.
Trzymajcie kciuki :)
 

Załączniki

  • 82B1B2AC-632E-4881-B93B-979391880170.jpeg
    82B1B2AC-632E-4881-B93B-979391880170.jpeg
    62,6 KB · Wyświetleń: 99
Dziewczyny dostałam wyniki prog i jest dość niski - stąd te plamienia zapewne. Mam nadzieję, że wraz z betą wzrośnie (bo beta stylizuje jajniki do wydzielania prog) a betę miałam wczoraj jeszcze dość niską bo 17.
Trzymajcie kciuki :)
Czekaj to wczoraj bete robilas? Po 24h? Mialas chyba dzis :-)
 
Czekaj to wczoraj bete robilas? Po 24h? Mialas chyba dzis :-)

Przez plamienia badałam wczoraj progesteron wiec betę zrobiłam z tej samej probówki krwi żeby zobaczyć :) mam taki początek i na tyle niską betę że jeszcze nie ma nic pewnego więc pewnie dzisiaj z progesteronem też sprawdzę :p beta rośnie ładnie bo w 24h urosła z 6,13 na 17.
Mam ten plus że sama sobie mogę pobrać krew, wystarczy później podrzucić do lab :)
 
Przez plamienia badałam wczoraj progesteron wiec betę zrobiłam z tej samej probówki krwi żeby zobaczyć :) mam taki początek i na tyle niską betę że jeszcze nie ma nic pewnego więc pewnie dzisiaj z progesteronem też sprawdzę :p beta rośnie ładnie bo w 24h urosła z 6,13 na 17.
Mam ten plus że sama sobie mogę pobrać krew, wystarczy później podrzucić do lab :)
O matko jak too??? Sama se pobierasz? :)
 
reklama
Do góry