reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Mam pytanie,moze głupie. Zaryzykuję [emoji23][emoji23]
Potencjalnie mam mieć pierwsza @ po poronieniu samoistnym w przyszły czwartek o ile cykl nie zwariował.
Umówiłam się do mojej lekarki po skierowanie na jakieś badania na przyszły wtorek to będzie 2dni przed @
Gdyby się udało to czy bedzie coś widać na USG?

Na USG lekarz może określić czy owulacja będzie czy może już była, ale nie określi Ci moim zdaniem czy okres przyjdzie czy nie :/
U mnie owulacja była 18 dnia po poronieniu i teoretycznie powinnam dostać @ 14 dni po poronieniu. Ale mój gin powiedział, ze @ może przyjść lub nie. Nie jest w stanie tego powiedzieć. Gdyby nie przyszła to 3 tygodnie po owu trzeba się wybrać do gina i będziemy myśleć co dalej z tym zrobić. Co do 1-2 dni przed @ to przy badaniu na fotelu może stwierdzić, ze np już krew zbiera. U mnie tak było :)
 
reklama
Mój chyba dalej nie może ogarnąć dlaczego tak naprawdę tylko 1 dzień w miesiącu przez 12-24 h jest 33% szans na dziecko 😂 No nie ogarnia haha
ooo, to taki moj, hehe. Kiedys sprzeczal sie ze mna ze nie mam racji :D
wczoraj gotowalam na pierwsze danie zupe grochowa z polowek zoltego grochu luskanego... Mowie mu, ze w nocy moze byc ciezko ale ze ten groch nie jest jeszcze taki zly jak fasola piekny jaś a ten w smiech i mowi, ze Boze, jak moglam pomylic nazwy, przeciez fasola to glupi Jaś, tak jak zabawa w glupiego Jasia. Popatrzylam na niego i rynce mi opadly 😂 😂 😂 😂
 
[emoji23][emoji23][emoji23]
Ja ostatnio też miałam dziwne sny, w jednym z nich pomyliłam toaletę, otworzyłam drzwi do kabiny a tam chłop siedzi na klopie, jak mnie zobaczył to się wkurzył i zaczął na mnie sikać. Dramat [emoji2358][emoji23] miałam te sny przez tydzień chyba, a jeszcze wtedy nie wiedziałam, że jestem w ciąży i po zrobionym tescie zaczęłam się zastanawiać czy te głupie snyto był objaw [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Mnie też zastanawia kurna kiedy była implantacja. Beta wyszła w niedzielę 13.25 więc musiało być dopiero co po... A bóle głowy, okropne migreny miałam od środy do piątku A beta robiona w niedzielę. Więc sądzę że w tych dniach musiało być zagniezdzanie [emoji4]

Verona ile dni po owu miałaś takie migreny? I gdzie bolała Ciebie głowa?
 
Mam pytanie,moze głupie. Zaryzykuję
emoji23.png
emoji23.png

Potencjalnie mam mieć pierwsza @ po poronieniu samoistnym w przyszły czwartek o ile cykl nie zwariował.
Umówiłam się do mojej lekarki po skierowanie na jakieś badania na przyszły wtorek to będzie 2dni przed @
Gdyby się udało to czy bedzie coś widać na USG?

Jeżeli Ci chodzi o ciąże to nie. Nie będzie jej widać. To za wcześnie ;)
 
Ja nie robię testu przed terminem @ :) Nie raz może być pozytywny, a potem jest samoistne poronienie... Po co się stresować na zapas. To prawda, przed @ objawy są niemiarodajne i nie powinno się nimi kierować. Ja w zeszłym cyklu też byłam pewna... @ przyszła przed terminem :( Mam nadzieję, że to będzie nasz miesiąc :)
Też mam taką nadzieję :). I podziwiam za cierpliwość, ja chyba nie dam rady tyle czekać ;)
 
reklama
Do góry