reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Już się zabieram za czytanie ... Bo takie mnie wyrzutu wzięły... wczoraj była biel o placz...A dziś taka odrazu bladziocha... eh..
zadnych wyrzutow sumienia!!! nic sie nie stalo :) naprawde... ja sie domyslilam ze moge byc w ciazy bo mi piwko nie smakowalo a smakoszem chmielu jestem wybitnym :D rozmawialam tez ze swoja pania ginekolog i powiedziala, zeby w ogole nie dopuszczac sobie do glowy. na poczatku zasada wszystko albo nic, dzidzia wezmie wszystko co najlepsze albo wcale. dlatego teraz spokojnie, bez stresu, zrelaksuj sie :)
 
@Nadzieja29 5 dni przed terminem @ czyli tak jak ja :) Powiesz coś więcej o objawach po owulacji? Czułaś zagnieżdżenie? Pewnie wszystkie są ciekawe ile po implantacji pojawia się cień :D Pewnie 6 dpo wcześnie doszło do implantacji skoro dziś już cień?
 
Ostatnia edycja:
Mnie też zastanawia kurna kiedy była implantacja. Beta wyszła w niedzielę 13.25 więc musiało być dopiero co po... A bóle głowy, okropne migreny miałam od środy do piątku A beta robiona w niedzielę. Więc sądzę że w tych dniach musiało być zagniezdzanie [emoji4]
@Nadzieja29 5 dni przed terminem @ czyli tak jak ja :) Powiesz coś więcej o objawach po owulacji? Czułaś zagnieżdżenie? Pewnie wszystkie są ciekawe ile po implantacji pojawia się cień :D
 
Mnie też zastanawia kurna kiedy była implantacja. Beta wyszła w niedzielę 13.25 więc musiało być dopiero co po... A bóle głowy, okropne migreny miałam od środy do piątku A beta robiona w niedzielę. Więc sądzę że w tych dniach musiało być zagniezdzanie [emoji4]
U mnie nic się nie dzieje, ale to też nie reguła. Sporo kobiet w ogóle tego wszystkiego nie czuje, więc pozostaje czekać 🤷🏼‍♀️ Nie chcę się zniechęcać, że wszystkich coś boli a mnie nie 😂 Ale jestem mega ciekawa... Choć chyba nie czuję tego, żeby miało się udać.
 
Dobrze że pojechaliśmy. Całe jelita w gruzach kostnych. Lewatywa rentgen (oczywiście beze mnie) jutro powtórka. Dostał leki. Nie powiem dupa mu odżyła. No chyba że musi zrobić 2 to skuczy. Ale już lepiej. 😊
kurła, dawaj namiary na weterynarza bo moja dupa tez potrzebuje odzyc. lewatywa jakbym mogla to juz by byla :D
 
reklama
Ja nie czułam nic. W piątek pracy tak ok 17 miałam klocia jajników jakby naprzemiennie i migrena 3 dni. I to było wszystko. Właśnie rzadko ktoś coś czuje, ja miałam takie dolegliwości i od razu je z implantacja powiazalam.
U mnie nic się nie dzieje, ale to też nie reguła. Sporo kobiet w ogóle tego wszystkiego nie czuje, więc pozostaje czekać [emoji2372] Nie chcę się zniechęcać, że wszystkich coś boli a mnie nie [emoji23] Ale jestem mega ciekawa... Choć chyba nie czuję tego, żeby miało się udać.
 
Do góry