reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dokładnie tak. U mnie 13dc a testy owu blade jak nie wiem... czekam i cZekam i coś mnie trafia. Wole czekanie w tej drugiej fazie cyklu...

Swoją droga jak Wam testy owulacyjne wychodza?? Są jsne, jasne, jasne i nałogów bach tłusta krecha, czy tez kreska ciemnieje stopniowo ?
Ja robie je gdy nie ide na monitoring.. kiedys tak mialam ze byly slabe i nagle bach.. 2 takie same mocne krechy a teraz myslalam ze mam juz pozytyw ale tak jakby troche brakuje.. wczoraj i dzis tak samo :( moze cykl bedzie bezowulacyjny
 
reklama
Cześć, dziewczyny, trochę czasu mnie nie było... Aktualnie mój 21dc 6dpo, potwierdzona testem owu, a przynajmniej tak mi się wydaje. Ogólnie nie nastawiam się za mocno w tym cyklu, bo nie było zbyt intensywnych starań (mąż był w delegacji), ale wiadomo nadzieja umiera ostatnia. Mam trochę tkliwe piersi. Planuję testować w piątek. A jak tam u Was? Gratuluję dzisiejszych kreseczek i bet :)
 
Wiem ale u mnie od pierwszej bety minęło już 8 dni. Jest 5 dni po terminie @. Mówiłam mu dzisiaj ze w czwartek beta była 73.94 to chciał bym przyjechała w ta środę. Ale mówię że zwolnienie mam do piątku więc kazał zadzwonić w piątek k mówił że coś zaradzimy [emoji4] Tak mi powiedział
a rodziny bez problemu wystawił ci l4 na ciaze
 
Cześć, dziewczyny, trochę czasu mnie nie było... Aktualnie mój 21dc 6dpo, potwierdzona testem owu, a przynajmniej tak mi się wydaje. Ogólnie nie nastawiam się za mocno w tym cyklu, bo nie było zbyt intensywnych starań (mąż był w delegacji), ale wiadomo nadzieja umiera ostatnia. Mam trochę tkliwe piersi. Planuję testować w piątek. A jak tam u Was? Gratuluję dzisiejszych kreseczek i bet :)
Hej.A kiedy termin @?:) każde starania w okolicy owulacji dają szanse, więc nie ma co się łamać :)
 
reklama
Do góry