reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny zaraz powstanie nowy odłam kloszardów/śmietnikowców/ekologow czy jak ich tam zwać :D
Ja nie rozumiem jak takie dobroci można do śmieci wyrzucać [emoji23]
U mnie miały swoje pudełeczko w którym mieszkały i doglądane były codziennie [emoji3166][emoji3166][emoji3166][emoji23]

Pierwszy cykl starań więc musiał być szalony [emoji854]

Mąż za to na luzie zareagował na mój 1dc - oj szkoda, następnym razem, najfajniejszy czas przed nami..

Mieć tak 5% opanowania i rozsądku i cierpliwości facetów co do starań to byłoby łatwiej przez to przechodzić
 
Dzięki[emoji6] to może powiem coś o sobie jestem po 30 z mężem od 7 lat się staramy o pierwsze maleństwo niestety bezskutecznie. Byłam już u różnych lekarzy i niestety żaden nie był konkretny. Od marca 2019 jestem pod opieką gin od niepłodności któremu zaufałam jako jedynemu. Badania moje i męża są ok jestem po 3 iui. Dwie nie udane na rezultat trzeciej czekam do 9.02 jeśli się nie uda w marcu zamierzam rozpocząć procedurę do in vitro.
 
Dzięki[emoji6] to może powiem coś o sobie jestem po 30 z mężem od 7 lat się staramy o pierwsze maleństwo niestety bezskutecznie. Byłam już u różnych lekarzy i niestety żaden nie był konkretny. Od marca 2019 jestem pod opieką gin od niepłodności któremu zaufałam jako jedynemu. Badania moje i męża są ok jestem po 3 iui. Dwie nie udane na rezultat trzeciej czekam do 9.02 jeśli się nie uda w marcu zamierzam rozpocząć procedurę do in vitro.

O kurcze :errr::errr: 7 lat? Strasznie długo...

I niczego nie znaleźli w tej poradni nieplodności/klinice? Kurcze...

Ja bym chyba zwariowała do tego czasu.

Podziwiam
 
Cześć... Dobry wieczór, chyba jednak [emoji23][emoji23][emoji23] przygarniecie kolejną staraczke??
Czytam Was tutaj od początku, jesteście niesamowite [emoji7][emoji7] ja 3 cykl starań... I Chyba kolejny do du***... [emoji24][emoji24][emoji24] piersi...zmiękły...Ale bardzo bolą...do @ 9 dni
U mnie też 9 dni do @, piersi tkliwe, ale nie robie sobie dużych nadziei
 
reklama
Haha to i ja może na jakiś ,,eliksir" się zalapie 😉😉😂 jak szczęśliwa zupa ogórkowa I kotlety ziemniaczane 😊😊😊
Ja w tym cyklu źle wyjątkowo się czuje
.... wahania nastroju okropne... piersi miękkie, ale sutki bolą... siku często ... eh..straciłam nadzieję
 
Do góry