reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Wiecie co.. jak tak Was czytam.. Jak to jest z tymi testami z bladą kreską, to równie dobrze mogłybyście rzucać moneta.. Jak wypadnie reszka to może to być ciąża ale może i nie być 😂 nie żebym się nabijała, sama jakbym zobaczyła blada kreskę to bym szalała i szukała odpowiedzi u wszytskich wokoło, ale patrząc obiektywnie, to chyba wszytskie wiemy że tak naprawdę ch..j wie co to znaczy i czy coś znaczy.. 🤔😘
Jeżeli cokolwiek wyjdzie na testach, nawet bladziocha ale która da się zobaczyć to cos było nawet jak przyjdzie okres. Bo my w innym wypadku nie produkujemy hormonu beta hcg. Dlatego zawsze znaczy to ciaze tyle tylko ze czasem bardzo wczesny etap który roni się z różnych powodów. Wiele kobiet myśli że ma normalnie okres nie wiedząc nawet ze byla n poczatku ciazy 🤷‍♀️
 
reklama
Na temat naszej psychozy? 😂😂 Czy tego, że każdy negatywny test może być pozytywny jak wyciągniemy szkiełko, poczekamy 12 godzin i użyjemy markera? 😂 Eh, wszytskie mamy jobla..
Oo.. Jobla napisalam
Powinnyśmy sobie przyznawać nagrody Jobla tak jak się przyznaje Nobla 😂😂 Tylko u nas za największe "głupoty" typu test 5dpo itp idt 🤣
 
U mnie akurat znaczyło [emoji4] Więc nie ma reguły 1[emoji4]
Wiecie co.. jak tak Was czytam.. Jak to jest z tymi testami z bladą kreską, to równie dobrze mogłybyście rzucać moneta.. Jak wypadnie reszka to może to być ciąża ale może i nie być [emoji23] nie żebym się nabijała, sama jakbym zobaczyła blada kreskę to bym szalała i szukała odpowiedzi u wszytskich wokoło, ale patrząc obiektywnie, to chyba wszytskie wiemy że tak naprawdę ch..j wie co to znaczy i czy coś znaczy.. [emoji848][emoji8]
 
Ja się nie nastawiam. Bo upłynęło kilka godzin jak się pokazała- Bardziej mnie zastanawia czemu tak się dzieje, że nie zostaje biały tesy tylko kreska się pojawia(I to nie testowa) Ciekawe pytanie do producenta.
Wiem, rozumiem. Też bym się zastanawiała, mnie po prostu z tego wszystkiego już bawi ta nasza zawziętość :) ale zdaje sobie sprawę z tego że to moze oznaczać ciaze i tego nam wszytskim życzę!! :* wiele dziewczyn miała przecież blada kreseczke na początku chociażby @Verona26.. Ale u wielu też świadczyło to o niczym.. Niestety :)
 
Sama robilam testy, wyciągałam je z nawet z kosza żeby sprawdzic czy czasem się tam nie pokazała druga kreseczka, więc doskonale rozumiem każde zachowanie i nadzieję. W sumie tym żyjemy.. Nadziejami 🙂 a "nabijanie się" to akurat u mnie taki środek żeby nie zwariować :)
 
reklama
Do góry