reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja ostatnio dwa cykle mialam takie dlugie jeden 53d a drugi 47 poszlam do mojej gin mowila ze to od hormonow pewnie ale nic mi nie dala a pewnie mogla i wyslala mnie do endokrynologa ginekologa ale on trz mi nic nie dal bo mowi ze albo chce zajsc w ciaze albo sobie cykl wyregulowac a ze jestem przed badaniami hormonalnymi na ktore mam isc na oddzial to powiedzial ze to jest bezsensu. No masakra ale nic zobacze jaki teraz bede miec okres bo owu mialam w 15dc.
Masakra z tymi hormonami :( mój to ginekolog endokrynolog więc zobaczę co mi zaproponuje 🤷
 
reklama
Dziewczyny trochę z innej beczki jestem przeziębiona głównie katar ból głowy krew z nosa czy mogę wziąć coś na przeziębienie przy braniu euthyroxu i dostinexu?
 
A po miesiaczce? Tuz po? Jaki miewasz? Zdarzaja wam sie takie sytuacje ze w miesoaczce jest sluz taki jak plodny? Wybaczcie ze wam tak zniesmaczam wieczor..
Ja np niespodziewanie mialam owulacje w 8dc, gdzie zawsze mialam dlugie cykle i nawet bym sie nie spodziewala. Nawet lekarz byl zdziwiony, żeby nie testy owu to bym nie uwierzyla a sluz plodny zaczął sie jakies 2-3dni przed owu
 
Dziewczyny trochę z innej beczki jestem przeziębiona głównie katar ból głowy krew z nosa czy mogę wziąć coś na przeziębienie przy braniu euthyroxu i dostinexu?

Euthyrox nie przeszkadza w braniu leków na przeziębienie. Pamiętaj jedynie o odpowiedniej przerwie pomiędzy euthyroxem a innymi lekami, żeby się dobrze wchłonął. Co do dostinexu to nie wiem, bo nigdy nie stosowałam
 
Np z 8 godzin? Kurde masakryczne się czuję a tu owu niedługo :( jeszcze dziś do pracy...
Euthyrox nie przeszkadza w braniu leków na przeziębienie. Pamiętaj jedynie o odpowiedniej przerwie pomiędzy euthyroxem a innymi lekami, żeby się dobrze wchłonął. Co do dostinexu to nie wiem, bo nigdy nie stosowałam
 
Hej! Przychodzę do Was z pytaniem...
Otóż miesiączka spóźnia mi się już 18 dni... We wtorek zrobiłam test (okres spóźniał mi się 13 dni) i wynik negatywny. Wczoraj powtórzyłam test, po 3 minutach jedna kreska więc stwierdziłam, że ciąży nie ma... I zapomniałam o tym teście. Ale dziś rano chciałam go wyrzucić, zapomniałam wczoraj tego zrobić... patrzę, a tam cienka, blada, różowa kreska. Co mam o tym myśleć? Miałyście taką sytuację i okazało się, że jesteście w ciąży? 🤔 Dodam, że zawsze jak robiłam test nie pokazywała się druga kreska nawet na drugi dzień... Oczywiście test planuje powtórzyć oraz umówić się do ginekologa, ale jestem ciekawa czy jest to wgl możliwe... By wynik jednak był wiarygodny po takim czasie :)
 
reklama
Dziewczyny co myślicie? Mam 23 dc i od 3 dni susza. Wczoraj wkładając tabletkę do pochwy (bo czuje ze mam jakąś infekcje delikatna) na palcach miałam białą galaretke. Oczywiście tabletka pierwsza. Do tego wszystkiego pobolewają jajniki. To pewnie znowu na okres...
 
Do góry