reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja miewałam przeróżny, od takiego podobnego do śluzu owulacyjnego, po suchość, poprzez gęsty, mlecznobiały 😅 próbowałam jakiś schemat znaleźć ale ni hu hu☹
A po miesiaczce? Tuz po? Jaki miewasz? Zdarzaja wam sie takie sytuacje ze w miesoaczce jest sluz taki jak plodny? Wybaczcie ze wam tak zniesmaczam wieczor..
 
reklama
A po miesiaczce? Tuz po? Jaki miewasz? Zdarzaja wam sie takie sytuacje ze w miesoaczce jest sluz taki jak plodny? Wybaczcie ze wam tak zniesmaczam wieczor..
Ja znowu nie umiem po sluzie poznac czy plodny w ttm cyklu nie byl jakis duzy a w zeszlym byl wiekszy i mnie bolal jajnik a takto nic nie czuje. A w czasie miesiaczki to nie wiem bo raz mam wiwksze krwawienie a raz mniejsze ale czy sluz to trudno powiedziec 😊
 
A po miesiaczce? Tuz po? Jaki miewasz? Zdarzaja wam sie takie sytuacje ze w miesoaczce jest sluz taki jak plodny? Wybaczcie ze wam tak zniesmaczam wieczor..
ostatnio jak 18dc dostalam kwotoku,to moj ginekolog powiedzial,ze nie wyklucza,ze to byla ciaza i ze poronilam,a owu moglam miec zaraz po miesiaczce,teraz mialam taki sluz ciagnacy w 11dc ,dzisiaj jest 15 dc i znowu mam taki sluz
 
U mnie w trakcie miesiączki występuje śluz, nawet tak mi się zaczyna, że jest śluz, a za chwilę z domieszką krwi i już przechodzi w okres. Akurat jak byłam w ciąży to też miałam śluz zanim zrobiłam test, gdzieś tak 26dc mi się pojawił. Ten cykl cały suchy, więc może bezowulacyjny? Nie wiem sama. Jak do tej pory zawsze miałam śluz, w tym cyklu brak.
Dziewczyny.. ja mam pytanie. Jak jest u was ze sluzem po owulacji. Co u Was sie dzieje po owulacji.. czy wystepuje jakis sluz, jak tak to jak wyglada i kiedy.. nie wiem co sie dzieje ale chyba nie jest mozliwa owulacja 5 dc prawda?wtedy mnie bolalo jak na owulacje a 6-8 mialam sluz plodny a dzis juz mam taki jak po owulacji a jest 9 dc.. juz raz bylam w 9 dc na monitoringu i okazalo sie ze bylo po owulacji. Po poronieniu mam wszystko rozregulowane.. masakra :(
 
ostatnio jak 18dc dostalam kwotoku,to moj ginekolog powiedzial,ze nie wyklucza,ze to byla ciaza i ze poronilam,a owu moglam miec zaraz po miesiaczce,teraz mialam taki sluz ciagnacy w 11dc ,dzisiaj jest 15 dc i znowu mam taki sluz
To moze owulacja jak yaki sluz pewnie masz krotkie cykle i dlatego tak wczesnie
 
Dziewczyny.. ja mam pytanie. Jak jest u was ze sluzem po owulacji. Co u Was sie dzieje po owulacji.. czy wystepuje jakis sluz, jak tak to jak wyglada i kiedy.. nie wiem co sie dzieje ale chyba nie jest mozliwa owulacja 5 dc prawda?wtedy mnie bolalo jak na owulacje a 6-8 mialam sluz plodny a dzis juz mam taki jak po owulacji a jest 9 dc.. juz raz bylam w 9 dc na monitoringu i okazalo sie ze bylo po owulacji. Po poronieniu mam wszystko rozregulowane.. masakra :(

Ja po owu mam susze. Może mas tak sYbko owu. A ilo dniowe masz cykle teraZ?
 
reklama
Do góry