reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A ja też myślałam, że skoro już raz urodziłam, to będzie łatwiej.. a tu niestety dwa razy znów poroniłam, ale wierzę że tym razem będzie inaczej.. bardzo często myślę o tym, czy lepiej się starać długo, ale przynajmniej te kreski skutkują bobaskiem, czy zachodzić w ciążę w każdym cyklu, ale i tak nie moc jej donosić.. Nie mamy lekko dziewczyny w każdym razie...
 
W sobotę zamknięte:(
Cóż, pozostaje mi czekać. Pani w aptece powiedziała mi, że jej blada kreska wyszła dopiero po 2 tygodniach od spodziewanej miesiączki. Więc też absurdalna sytuacja.

Moja koleżanka miala tak w obu ciążach, za drugim razem była już spokojniejsza ;). Teraz ma dwoje zdrowych dzieci. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, ale to możliwe.
 
Cześć dziewcztny, odebrałam tsh 4.01, endokrynologa mam jednak na 13 dopiero. Czyli bez eutyroxu się nie obejdzie :/
Jak myślicie jest WGL szansa że się udało z takim tsh?
Ogólnie to mam 22 dc i 8 dpo chyba czyli około 7 dni do okresu, zazwyczaj śluz się uspokajal u mnie w drugiej części cyklu A teraz mam cały czas tam mokro (śmiałam się do męża że się czuje jak slimak) i ciągle uczucie jakby okres się już zaczął w sensie uczucie wypływania.
No i ja chyba też jutro zatestuje albo w niedzielę, zobaczę. Trochę mnie laski nakrecilyscie z tym testowaniem na jutro ;)
 
reklama
Cześć dziewcztny, odebrałam tsh 4.01, endokrynologa mam jednak na 13 dopiero. Czyli bez eutyroxu się nie obejdzie :/
Jak myślicie jest WGL szansa że się udało z takim tsh?
Ogólnie to mam 22 dc i 8 dpo chyba czyli około 7 dni do okresu, zazwyczaj śluz się uspokajal u mnie w drugiej części cyklu A teraz mam cały czas tam mokro (śmiałam się do męża że się czuje jak slimak) i ciągle uczucie jakby okres się już zaczął w sensie uczucie wypływania.
No i ja chyba też jutro zatestuje albo w niedzielę, zobaczę. Trochę mnie laski nakrecilyscie z tym testowaniem na jutro ;)
Dawaj jutro z nami ❤️ najwyżej będzie negatyw i powtórzymy za kilka dni 🙂 jakoś nie specjalnie przywiązuje wagę jutro do tego testu ale zobaczyć nie zaszkodzi 😃
 
Do góry