reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Czyli jestem jebanym łakomczuchem [emoji2356]

Bierze mnie przeziębienie a pasowałoby zacząć działać [emoji24]
Ja tez jestem na euthyroxie i nie czuje, ze go biore. Tak jak i zero skutków ubocznych brania metforminy czy bromergonie, wiec może ja jakaś dziena jestem [emoji848] łykam to jak cukierki

A betę można już 10dpo, a bezpiecznie 12dpo ( zagnieżdżenie jet miedzy 6a10 dpo, beta zaczyna być wytwarzana w ciągu 48h po implantacji
 
reklama
Ohhh laski ale bym chciała aby ten mój 7 cykl okazał się tym prawdziwie szczęśliwym [emoji849] czuję jakieś ukłucie w okolicach jajników i od razu w głowie pojawia się myśl "ooo boże może to to!!!!" czuję mrowienie w lędźwiach? Kurde to samo... Kiedyś myślałam że starania o dziecko są takie łatwe, proste i przyjemne. Że wystarczy uprawiać seks bez zabezpieczenia i gotowe... Jaka ja byłam głupia 🤦🏻‍♀️ a najgorsze jest to wkręcanie sobie, że ma się jakieś objawy. Wyczekuje ich, myślę choć wiem, że nie powinnam tego robić, że robię sobie tylko krzywdę. I mam ochotę sama sobie dać w twarz za debilne myśli ☹️

Mam dokładnie tak samo...a nawet gorzej, bo teraz cEkam na tą cholerna owulacje ( poprzedni cykl 55 dni [emoji24][emoji24]),,a ze zawsze tą owulacje czuje, jajniki czuje przed nawet to teraz jak psychiczna siedzę i czekam kiedy się odezwa..
A dziś dopiero 9dc [emoji33][emoji33][emoji33] o zgrozo.. jak ja ten miesiąc wytrzymam [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Tak bym chciała aby ten 9dc był 9 dpo. Już bym testy miałam w pogotowiu, ale poki co muszę się zadowolić owulacyjnymi [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Czyli jestem jebanym łakomczuchem [emoji2356]

Bierze mnie przeziębienie a pasowałoby zacząć działać [emoji24]
to czekaj... ja dolaczam do Ciebie. ja malo ze jestem jebanym lakomczuchem po euthyroxie to jeszcze cierpie na bezsennosc po acardzie. musze jeszcze sie dowiedziec ktorym witaminom w takim razie zawdzieczam to ze jestem leniem 😂 😂 😂 😂 😂
 
ja od poczatku ciazy czulam bole jak na @. teraz jestem w 16tyg i dalej mnie brzuch pobolewa jak na okres. dodatkowo, na poczatku pamietam w niedziele zrobilam test,a we wtorek rano na bieliznie mialam sluz zabarwiony krwia. bylam pewna ze zaczyna sie okres. beta pojawila mi sie naprawde powoli... w czwartek czyli w 15 dniu po owulacji wynosila tylko 36,5
Trochę mnie to podnosi na duchu, ale wiadomo, że i tak będę się bała do samych wyników, a gdy beta wyjdzie ujemna to pewnie lada moment przyjdzie @
 
no wlasnie najlepiej do lekarza bo kazde laboratorium korzysta z innego sprzetu wiec ma inne wartosci norm..

Dopiero w środę się dowiem. Albo mogę doktorka ścignąć w sobotę po pacjentkach 😂 😂

Dobra wskakuje w ciepłe kapcie, strasznie wymarzłam na tym deszczu... Pyszota kanapeczki start, ciepła herbacia z cytrynką start i seans filmowy przede mną...
Wczoraj na tvn leciało, ale nie mam telewizji w domu, także nadrabiam dziś :-D:-D Podobno niezły film "John Q"
 
reklama
Są takie cykle w których nie ma w ogóle pęcherzyków. Kazdej kobiecie zdarzają się cykle bezowulacyjne. Czasem za brak owu odpowiada też za wysoka prolaktyna, albo za duże stężenie testosteronu. Ja byłam teraz 3 cykle na clo, nie miałam monitoringu bo czasowo bym tego nie ogarnęła niestety , lekarz mnie uprzedzil o ryzyku wystąpienia torbieli. Bylam tydzien temu na wizycie i nie mialam ani jednego torbiela. Wniosek taki ze albo wszystkie pęcherzyki pekly (jesli byly) albo torbiel jesli byla to sie wchlonela sama, albo nie mialam owulacji. Prolaktyne mam ok, testosteron wolny mam zbadać w przyszłym tyg i strasznie się boję ze wyjdzie za wysoki, a wtedy lekarz ma zamiar wprowadzic tabsy anty na 6 miesięcy i będzie 6 miechow w plecy ...
A testosteron w jakim celu?
 
Do góry