reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Myślisz że może być za wcześnie nawet jak te głupie cienie wychodzą? Kurde bo nie wiem teraz czy jest sens jechać...

Ja prdl :) Dziewczyno jedz i miej to z głowy :) Beta pokazuje się we krwi wcześniej niż w moczu i z krwi wychwytują minimalne jej wartości. A testy sikane domowe od min. 10 jedn. Wiec jeśli Twoje cienie spowodowane są beta to we krwi będzie na 1mln %.
 
reklama
Kochana przeczytałam całość, jestem cała zaryczana [emoji25] Życzę Wam z całego serca wszystkiego co najlepsze [emoji3590]
Oczywiście, ale to się bardzo rzadko zdarza - bo tu mamy do czynienia właśnie z dobrowolnym zrzeczeniem najczęściej. Pary oczekujące na takie maluszki zwykle czekają najdłużej.

Nasz synek jak go poznaliśmy miał 7 tygodni. [emoji3590]
 
U mnie dziewczyny dupa blada [emoji20] nawet cienia, ale może jeszcze za wcześnie, dopiero 10dpo. Ale jakoś mi się smutno zrobiło [emoji20]
Witaj w klubie. Nawet zaglądam do niego co jakiś czas czy by nie zechciał jednak czegoś pokazać [emoji6]

Wcześnie jeszcze bardzo, nie traćmy nadziei [emoji846]
 
To są moje złudne cienie :( Chińczyki z sierpnia pokazały kreskę po czasie a NordTest polecany pokazał w listopadzie od razu i jaka radość była.. 4 godziny później Beta wykluczyła ciążę :/ To był straszny cios.. Odpuściliśmy kolejny cykl a w Grudniu zadziałała Magia Świąt :D <3
 

Załączniki

  • 20190816_104632(1).jpg
    20190816_104632(1).jpg
    550,5 KB · Wyświetleń: 106
  • 20191107_200336(1).jpg
    20191107_200336(1).jpg
    454,4 KB · Wyświetleń: 107
U nas był ekspres. W środę dowiedzieliśmy się że jest synek, w czwartek go poznaliśmy, a w piątek wzięliśmy do domu.

Procedury sądowe jeszcze trochę trwały ale synek już był z nami w domu. Ostateczna rozprawa była po 7 miesiącach.



Próbujemy naturalnie cały czas w nadziei że będzie mieć rodzeństwo.
A z drugą adopcją nie wiadomo czy wyjdzie bo na razie nas odsyłają. Jest tak mało dzieci do adopcji że odsyłają tych co już mają jakieś dzieci.

Paulina.. wiesz, ze o tym ze bedziecie miec syna dowiedzialas sie w moje urodziny? [emoji3590] siedze i rycze w pracy!

(Btw. Drugie dziecko to bedzie corka! Smoczek byl chlopiecy, grzechotka rozowa! )

Ide dalej czytac ;)
 
kiedykolwiek znalazlabym sie w sytuacji bez wyjscia (choc wiem, ze wyjscie zawsze jest) to urodzilabym i oddala do adopcji. Jest tyle par, ktore tak bardzo pragna dziecka a nie moga miec...

Wiola szanuje Twoje podejście, ale właśnie - jest to Twoje podejście.
Ja mam inne - jeśli bym dziecka nie chciała - bym nigdy nie urodziła - i może ktoś kto nie decyduje się na urodzenie dziecka także ma inne. Zgodzę się z Tobą, że za większość wpadek odpowiada ludzka głupota (i kobiety będąc w ciąży z tej głupoty, jakąkolwiek decyzje podejmując za tę głupotę płacą) ale zdarza się też wypadnięta wkładka domaciczna chociażby albo zajście w ciąże z nią. Zdarza się też czynnik ludzki - w dzisiejszych czasach mamy tyle stresu, że naprawdę nie zawsze jest to wynik czyjejś złej woli...
 
reklama
Może nie ma się czym przejmować tylko się cieszyć, że nic Ci nie dolega [emoji4] albo objawy przed Tobą [emoji4] moja mama mówiła, że jak była ze mną w ciąży oprócz tego że jabłka jadła tonami to nie czuła, że jest w ciąży a tu kobita 4100 [emoji123]
Ja chyba najbardziej nie mogę się doczekać reakcji mojego taty ale niestety musi czekać [emoji2368]
Ja też mogłabym na jabłonce zamieszkać hahaha Jedyna rzecz, która mi pachnie to właśnie jabłka!
Tyle, że ja poza nimi mam cały wachlarz objawów..
Chyba jestem potwierdzeniem teorii, że trzecią ciążę przechodzi się najciężej.
Jak się czujesz po lekach?
 
Do góry