reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No chyba raczej testy mi nie służą. Dziś 26 dc Ale wy była 15-16, robiłam testy. Oszukuja
@Verona26 odpuść robienie testów bo znów powtarza się ta sama sytuacja co miesiąc temu. Masz dopiero 26 dc, terminu owulacji nie można być pewnym, ostatni Twój cykl trwał 40 dni? Nie wiadomo ile teraz będzie trwał.

Swoją drogą jestem zdziwiona, że jak ktoś wrzuca biały test tak jak dzisiaj Ruda to nagle wszystkie piszą że widzą cień cienia cienia i nakręcają tą osobę niepotrzebnie a potem zdziwienie bo okres dostanie [emoji848]
 
reklama
Decydując się na seks decydujemy się na wszystkie jego konsekwencje łącznie z ciąża. Dla mnie smutne jest decydowanie o tym kto ma się urodzić. Nie chcesz dziecka nie decyduj się na seks. Proste.
Z tego co piszesz rozumiem, że seks służy tylko do prokreacji? To po co np. kobiety po menopauzie go uprawiają? Seks to przede wszystkim przyjemność z bliskości z drugą osobą [emoji6] trzeba uważać jeśli się nie chce zajść w ciążę to oczywiste, ale nie można uogólniać, że seks=dziecko. Każdą z nas na tym etapie boli, że komuś się udaje i nie chce urodzić, a wszystkie się staramy ze wszystkich sił żeby być na miejscu tej dziewczyny, ale niestety każda ma prawo decydować o swoim ciele
 
Rozumiem i życzę żeby był tam ten cień! Chodzi mi tylko ogólnie o taką tendencję na forum że ktoś wrzuca praktycznie biały test a inni zaczynają powiększać to zdjęcie, zmieniać kontrast itp na siłę żeby cokolwiek się dopatrzeć i się wzajemnie nakręcają:)
Akurat tu cie zdziwie bo jak teraz przyjrzalam sie zdjeciom ktore zrobilam to i nawet ja slepa jak kret cos widze.
 
Szczerze ? Nie musialam kontrastu robic. A udokumentowane zostalo bo rano jestem slepa jak kret bez soczewek wiec dopiero teraz wlazłam w galerie jak dziewczyny powiedzialy ze cos widza. I ja tez cos widze juz teraz w soczewkach. Test oczywiscie powtorze.
Rozumiem i życzę żeby był tam ten cień! Chodzi mi tylko ogólnie o taką tendencję na forum że ktoś wrzuca praktycznie biały test a inni zaczynają powiększać to zdjęcie, zmieniać kontrast itp na siłę żeby cokolwiek się dopatrzeć i się wzajemnie nakręcają:)
 
Druga sprawa zawsze to chociaz chwila radosci w szarej codziennosci. Wiec po co odbierać usmiech? Tym bardziej ze usmiechnieci ludzie zarazaja swoja radoacia i dzieki temu jest jakby bardziej kolorowo ? Wole myslec ze jest pozytywnie niz spisywac to na strate :) wiec dziekuje osobom ktore mnie zmotywowały do ponownego przejrzenia zdjec, zawsze to chwila usmiechu a moze poprawic caly dzien. I tego sie trzymajmy :) Tym bardziej ze nie jestem jakas zyciowa optymistką i baaardzo rzadko sie usmiecham. Wiec powiem Ci jest to data ktora nalezy zapisac w kalendarzu

Rozumiem i życzę żeby był tam ten cień! Chodzi mi tylko ogólnie o taką tendencję na forum że ktoś wrzuca praktycznie biały test a inni zaczynają powiększać to zdjęcie, zmieniać kontrast itp na siłę żeby cokolwiek się dopatrzeć i się wzajemnie nakręcają:)
 
reklama
No jest masakra. Normalnie w to nie wierzę. Ogólnie czuje się ok. Bardzo bolą cycki brzuch na okres. I nic więcej [emoji4]
Barona dzis niedziela handlowa moze najlepszy test to ten cyfrowy wykrywa ciaze 4 dni przed miesiaczka i pokazuje w którym tygodniu ciazy jesteś 2 poprzednie kreski blade ale były ten test paskowy dziwny nie wierzyłabym mu
 
Do góry