reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja wlasnie po dwoch egzaminach i czekam teraz u ortopedy... zobaczymy co powie na ciagly bol w tym kolanie... i pozniej znow na egzaminy... jeden mi odpada bo nie zdaze wrocic. Poza tym zadnych objawow ani @ ani ciazy.... nudne to sie robi [emoji23]
 
reklama
Może to resztki nasienia właśnie skoro wczoraj były przytulanki? [emoji846]
Hej dziewczyny. U mnie kolejny miesiąc starać. Aktualnie 15 dc. Mam dzisiaj śluzu sporo, lepki przejrzysty z dodatkiem białych nitek. Jak myślicie? To może być plodny śluz? Myli mnie trochę ten dodatek białego.... Wczoraj oczywiście były przytulanki [emoji16]
 
A ja właśnie też nie jestem zbytnio nastawione dobrze do Pink. Poprzednio kiedy byłam w ciąży robiłam test Pink i inny test, nie pamiętam firmy. Na Pink była bardzo blada, ledwo zauważalna a na drugim teście innej firmy tlusciutkie 2 krechy.
O nieeee . Robię testy 3 razy dziennie w takim razie. Muszę się ich wyzbyć ,[emoji6]
 
Hej Dziewczyny!
Dołączam do Was kochane.. od 2 lat z mężem staramy się o dziecko... od wczoraj robię testy i wychodzą po paru minutach bardzo blade drugie kreski. Myślicie że to może być wczesna ciąża? Pozdrawiam!!!
20200125_105644.jpg
 
Hej Dziewczyny!
Dołączam do Was kochane.. od 2 lat z mężem staramy się o dziecko... od wczoraj robię testy i wychodzą po paru minutach bardzo blade drugie kreski. Myślicie że to może być wczesna ciąża? Pozdrawiam!!! Zobacz załącznik 1072417
Czy myślimy że to może być ciąża? Jak jest druga kreska to raczej tak, ale magicznej kuli żeby powiedzieć na 100 % [emoji6]
 
reklama
Do góry