reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Zazdroszczę tego spokoju. Ja świruje i m już siebie dość. Okresu jeszcze nie mam ale wiem że przyjdzie. Brzuch mega boli okresowo. Jestem załamana i na wszystko zła, że znów się nie udało. Na siebie,na męża, na pracę (może zbyt stresująca), na syna (może za duże chce żeby go nosić), nawet nie mam ochoty na modlitwę gdzie wcześniej robiłam to codziennie. Mam dość wszystkiego. Nie wiem jak wyluzować. Myślałam, że na spokojnie będziemy się starać, bez spiny ale widocznie ja tak nie umiem.
Rozumiem cię. Wiesz u mnie to jest bliższe stanu rezygnacji i świadomości że mam już 38 lat i może być za późno... :-( Ale staramy się w potencjalnie płodne dni nadal.

Dzisiaj 25dc. Wg apki w telefonie 30 ma być @. Poczekamy, zobaczymy.
 
reklama
Czytałam sobie o tych testach i czasami długo nic nie wykrywają ,już sama nie wiem.
Wczoraj byłam przekonana że przyjdzie @ tak mnie brzuch bolał a dziś cisza ( może to było zagnieżdżenie dopiero 🤔). Nie tracę nadziei póki @ nie ma o Tym też nie trać ✊🤗🤗
Ja sie zastanawiam czy po prostu nie podjechac do laboratorium.. z sikancami roznie bywa
 
Witam Was :-) Co myślicie o tych testach z Biedry? Dzis z ciekawosci zrobilam choc wiedzialam ze wyjdzie 1 kreska. Chcialam miec pewnosc przed wizyta u gina ze nie jestem w ciazy( po tym moim wczesniejszym o tydzien czasu okresie ktory trwal 3 dni i byl skąpy) .. I oczywiscie test mnie nie zawiódł..Jak to okreslacie.. Biel vizira.. choć po cichutku miałam malutka nadzieje ze moze jednak bedzie pozytyw..

Tez dzis bede sie malo udzielac bo mam remont w domu.... Pozdrowionka:-)
 
Ja nigdy bety nie robiłam i jakoś mnie to stresuje ale @ nie widać a dziś termin no zobaczę . W poniedziałek powtórzę sikańca jak w weekend @ nie przyjdzie
 
Hej dziewczyny. U mnie kolejny miesiąc starać. Aktualnie 15 dc. Mam dzisiaj śluzu sporo, lepki przejrzysty z dodatkiem białych nitek. Jak myślicie? To może być plodny śluz? Myli mnie trochę ten dodatek białego.... Wczoraj oczywiście były przytulanki 😁
 
reklama
Do góry