reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej Dziewczyny!
Dołączam do Was kochane.. od 2 lat z mężem staramy się o dziecko... od wczoraj robię testy i wychodzą po paru minutach bardzo blade drugie kreski. Myślicie że to może być wczesna ciąża? Pozdrawiam!!! Zobacz załącznik 1072417
Myślę że tak. Mi też tak wychodziły na poczatku w pierwszej ciąży. A robiłam na samym początku spodziewanej miesiączki. Zrób jeszcze raz za kilka dni. ☺️
 
reklama
Witam. Was u mnie dziś bez zmian. 25 dc. mam tylko ból cycków które bolą od pachy całe i najbardziej do góry A nie na dole jak zawsze. Trochę mięśnie. A tak po za tym to nic mi nie jest. Nadal czekam na okres!
I gratuluję wszystkich dwóch kreseczek dzisiaj! [emoji173][emoji7] Może znów zacznie się jakąś dobrą passa! Oby! [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Hahaha:D jezu jak mi w brzuchu burczy.... a jeszcze nie wiadomo czy mnie juz przyjmie czy mam czekac bo ktos na zdjecie szwow przyjechal.... niw wyrobie na reszte egzaminow chyba :(
Hahaha[emoji173][emoji23] Gdzieś czytałam.ze może się krew z nosa pojawić Ale nie wiem czy w implantacje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji173]
 
Nie wytrzymałam zrobiłam test dzisiaj rano bo 10dpo. Ale dziwna sytuacja. Chyba gowniane te testy z Allegro. Jak zaczęło się zabarwiac pojawiła się gruba druga kreska bardzo wyraźna A za chwilę zaczęła zanikac i teraz jest tak delikatna że jej WGL nie widać. Pierwszy raz mam taka sytuację. Co za felerne gowno! Jest taka delikatna że uznaje za negatyw i ładuje w koszu!
 
Nie wytrzymałam zrobiłam test dzisiaj rano bo 10dpo. Ale dziwna sytuacja. Chyba gowniane te testy z Allegro. Jak zaczęło się zabarwiac pojawiła się gruba druga kreska bardzo wyraźna A za chwilę zaczęła zanikac i teraz jest tak delikatna że jej WGL nie widać. Pierwszy raz mam taka sytuację. Co za felerne gowno! Jest taka delikatna że uznaje za negatyw i ładuje w koszu!
Zanim wyrzucisz to pokaż!!
 
Nie wytrzymałam zrobiłam test dzisiaj rano bo 10dpo. Ale dziwna sytuacja. Chyba gowniane te testy z Allegro. Jak zaczęło się zabarwiac pojawiła się gruba druga kreska bardzo wyraźna A za chwilę zaczęła zanikac i teraz jest tak delikatna że jej WGL nie widać. Pierwszy raz mam taka sytuację. Co za felerne gowno! Jest taka delikatna że uznaje za negatyw i ładuje w koszu!
Dawaj fotkę, ocenimy😉
 
Dajcie spokój! Już to wrzuciłam bo w takie cienie których prawie nie widać nie wierzę! Tylko dziwne że kurde najpierw widziałam 2 kreski, normalnie były dwie A później jak na zniknęła [emoji848] Szkoda że zdjęcia nie zrobiłam szybko jak były dwie. Już byłam pewna że poztywany A tu dupa [emoji58]
 
reklama
Dajcie spokój! Już to wrzuciłam bo w takie cienie których prawie nie widać nie wierzę! Tylko dziwne że kurde najpierw widziałam 2 kreski, normalnie były dwie A później jak na zniknęła [emoji848] Szkoda że zdjęcia nie zrobiłam szybko jak były dwie. Już byłam pewna że poztywany A tu dupa [emoji58]
Jutro rano rób następny, może coś jest na rzeczy🤔
 
Do góry