reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Uh, co za dzień. Też tak macie, że od kiedy podjęłyście decyzję o staraniach, to ciężko wam w pracy? Mamy nowy rok i manager mnie ciśnie, żebym zrobiła plan rozwoju i cele na ten rok, a ja podczas całej rozmowy tylko myślałam, w którym kwartale się pojawią 2 kreski [emoji23]
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-01-21-11-19-37-353_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    Screenshot_2020-01-21-11-19-37-353_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    80,5 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Pytanie czy to "te" mdlosci czy cos innego ? :D

Twoj cykl jest dla mnie nie do ogarniecia :D
Dla mnie też🤷 ale cieszę się że was mam bo chyba już bym zwariowała .
A tak na poważnie to jeżeli testy nie pokaza ciąży do niedzieli i do niedzieli nie będzie @ to idę do tego mojego gina od niepłodności i powiem że jak mam niby zajsc w spontaniczną ciążę jak nie ogarniam co i kiedy dzieje się w moim cyklu i ma mi tu natychmiast zaczac działać ! No ! :)
 
Do góry