reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dla mnie też🤷 ale cieszę się że was mam bo chyba już bym zwariowała .
A tak na poważnie to jeżeli testy nie pokaza ciąży do niedzieli i do niedzieli nie będzie @ to idę do tego mojego gina od niepłodności i powiem że jak mam niby zajsc w spontaniczną ciążę jak nie ogarniam co i kiedy dzieje się w moim cyklu i ma mi tu natychmiast zaczac działać ! No ! :)

No ! I prawidlowo !

Ja tez sie ciesze ze tu jesteście :) zawsze nastroj poprawicie, podpowiecie,zrozumiecie :) aż sie gęba usmiecha jak tu wchodze :)
 
kiedy mialas owulacje?
kochana, Twoje starania sa jak najbardziej fajne! seks codzienny tez nie jest wskazany bo jesli plemniki nie dostana sie do jajeczka wczesniej to niestety ale te w okresie okoloowulacyjnym moga byc juz dosc slabe. mi lekarz powiedzial, ze najlepiej co drugi, trzeci dzien przez caly cykl aby miec pewnosc ze plemniki zyja we mnie przez caly czas. my z moim P. przytulalismy sie w niedziele i w srode, z czego w srode mialam owulacje. teraz jestem w 14 tyg ciazy :)
zreszta szczerze? kurde nie wiem jak robia to dziewczyny, ktore ida na impreze, wypija troche, a potem okazuje sie, ze ten 1 raz wystarczyl a one juz w ciazy... eh, najwyrazniej jak sie bardzo chce to jest ciezko. a jak sie nie chce to jak pstrykniecie palcami
Owu była w 13 dc, ale stosunek już jakieś cztery godziny po mocnym kluciu jajnika, takim że nie moglam funkcjonować.. Tylko bolał lewy, a na nim niestety miałam torbiel, więc to mogło by być przez to. Co ma być to będzie.. Póki co mam już wykupione ferie w Alpach i zapłacone, wiec jak nie będzie brzuszka, to będzie zimowe szaleństwo i narty przez cały tydzień, więc też wspaniale 😁
 
Owu była w 13 dc, ale stosunek już jakieś cztery godziny po mocnym kluciu jajnika, takim że nie moglam funkcjonować.. Tylko bolał lewy, a na nim niestety miałam torbiel, więc to mogło by być przez to. Co ma być to będzie.. Póki co mam już wykupione ferie w Alpach i zapłacone, wiec jak nie będzie brzuszka, to będzie zimowe szaleństwo i narty przez cały tydzień, więc też wspaniale 😁


Zazdroszcze :) chociaz snieg zobaczysz ! :) u nas jeden dzien posypalo tylko :( a podobno u nas biale niedzwiedzie chodzą.... ja chce zimyyy 😪😭😢😥 (dobra to bylo dziecinne, ale serio malo sie nie poplakalam ) 😂🤣
 
Zazdroszcze :) chociaz snieg zobaczysz ! :) u nas jeden dzien posypalo tylko :( a podobno u nas biale niedzwiedzie chodzą.... ja chce zimyyy 😪😭😢😥 (dobra to bylo dziecinne, ale serio malo sie nie poplakalam ) 😂🤣
ja tez chcialam zime :D poki nie spadl snieg, dodam, ze mieszkamy na wsi na poludniu, a ja naszym autem, ktore ma naped na tyl wycofywalam u znajomych sprzed domu, pod gorke, ktorzy stali i patrzyli na moj talent mielenia kolami w miejscu na sniegu 😂 😂 😂 moj P. powiedzial do mnie, daj wyjade ale stwierdzilam, ze sama to ogarne bo nie jestem przeciez jakas niedojda co nie umie jezdzic w zimowych warunkach (13lat mieszkalam w Angliim, gdzie snieg widzialam chyba ze 4 razy przez ten czas) wiec nie dam z siebie zrobic bałwana. coz, rozpedzilam sie, wycofalam za 4 razem, moj zaczal krzyczec slup, slup, kur** slup. w slupa nie wjechalam na szczescie, powiedzialam mu, ze o co sie drzesz, przeciez nawet czujniki sie nie zaswiecily to powiedzial tylko, ze one nie zdazylyby sie zaswiecic 😂😂😂😂
od tamtej pory cieszy mnie suchy asfalt :D
 
reklama
ja tez chcialam zime :D poki nie spadl snieg, dodam, ze mieszkamy na wsi na poludniu, a ja naszym autem, ktore ma naped na tyl wycofywalam u znajomych sprzed domu, pod gorke, ktorzy stali i patrzyli na moj talent mielenia kolami w miejscu na sniegu 😂 😂 😂 moj P. powiedzial do mnie, daj wyjade ale stwierdzilam, ze sama to ogarne bo nie jestem przeciez jakas niedojda co nie umie jezdzic w zimowych warunkach (13lat mieszkalam w Angliim, gdzie snieg widzialam chyba ze 4 razy przez ten czas) wiec nie dam z siebie zrobic bałwana. coz, rozpedzilam sie, wycofalam za 4 razem, moj zaczal krzyczec slup, slup, kur** slup. w slupa nie wjechalam na szczescie, powiedzialam mu, ze o co sie drzesz, przeciez nawet czujniki sie nie zaswiecily to powiedzial tylko, ze one nie zdazylyby sie zaswiecic 😂😂😂😂
od tamtej pory cieszy mnie suchy asfalt :D


Ja sie ratowalam przed tirem stojacym na stacji :p to byly kuzwa milimetry :D ale ja nie dam rady ? Zona faceta po mechaniaku, corka inzyniera, sama do mechaniaka chcialam isc ;) Ruda nie da rady ? Nie ma opcji :)
 
Do góry