reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Gratulacje!!! Ale ciekawi mnie ten okres/ plamienie - ile tego było? Bo dziewczyny zawsze mówią o odrobinie krwii lub różowym śluzie, a jak to u ciebie wyglądało?
Dla mnie to był normalny okres, trwał aż 6 dni, wcześniej takiej długości okres miałam jako nastolatka nim zaczęłam brać anty, potem brałam anty 12 lat więc było tylko krwawienie z odstawienia 3-4 dni. Jak urodziłam to po połogu brałam znowu anty, odstawiłam w sierpniu, pierwszy okres dostałam 18.10 trwał 3-4 dni, potem @ była 21.11 też 3 dni krwawienia i 1 dzień plamienia no i w grudniu w wigilię było aż 6 dni krwawienia, nie było mega intensywne, minimalnie słabsze niż normalnie okres ale każdego z tych 6 dni takie samo, dałabym sobie ręce obciąć że to na 1000% okres. Nigdy w życiu nie miałam żadnych plamień.

Ja pamiętam jak testowalas w grudniu i cały czas pisałaś że masz biel vizira [emoji23]Ale jaja co to się może wydarzyć, w życiu bym się nie spodziewała że zaszlas jednak w grudniu [emoji4]
No jakoś nie przyszło mi do głowy żeby zatestować jeszcze po tym "okresie" którym miałam w święta.

Ja zaszlam po wielu moesiacach prob i monitoringu w grudniu w pierwsza ciaze i to blizniacza. Jutro ide na kolejne usg 8tc i mam nadzieje zobaczyc 2 rozwijajace sie serdusza, bo poprzednio byly tylko pecherzyki z cialkami zoltymi 😊
Na pewno będą już serduszka :) Czekamy z niecierpliwością na relację z wizyty :) Musi być dobrze :)

A ja mialam dzis piekny sen :) ze mialam plamienie implantacyjne. Ale to mi sie tylko snilo.... oby prorocze :p
Oby proroczy :D
 
Mi się snilo że urodziłam dziewczynkę [emoji7]

Oby prorocze!


Oj oby :p jeszcze okolo 10 dni do @ :( ale sie dluzy!!!!

Ale nie wiem. Jakos nic chyba z tego nie bedzie. Dziewczyny pisaly ze je sluz zalewal i wgl a u mnie cicho, spokojnie, no poza tą zgaga niemilosierna i kluciem/szczypaniem/dretwieniem/sztywnieniem *
*niepotrzebne skreślić
 
@aga.i.nieszka - ja mam już 3 dzieci, dwójka z pierwszych cykli starań, a trzecie z drugiego. Mam nadzieję, że będzie podobnie. Póki co nie chcę być w ciąży, bo muszę podomykać sprawy zdrowotne (tarczyca przede wszystkim) i chcę, żeby najmłodsze dziecko miało przynajmniej 1,5 roku jak będę w ciąży. Z drugiej strony odkąd ostatnio myślałam, że jednak jestem w ciąży, to już ciągnie mnie bardzo. No i po opowieści Oli zaczynam teraz analizować, czy miałam okres czy nie :D
 
Oj oby [emoji14] jeszcze okolo 10 dni do @ :( ale sie dluzy!!!!

Ale nie wiem. Jakos nic chyba z tego nie bedzie. Dziewczyny pisaly ze je sluz zalewal i wgl a u mnie cicho, spokojnie, no poza tą zgaga niemilosierna i kluciem/szczypaniem/dretwieniem/sztywnieniem *
*niepotrzebne skreślić
U mnie ciąża urojona, więc nawet jak mnie strzyka w plecach to przecież przez ciążę [emoji6]
 
Kochane..u mnie zalamanie nerwowe. @ spoznia sie 4 dni brzuch podbrzuche pobolewa, bata nie wskazuje ciazy. Lekarz w poniedzialek dopiero. Macie jakies sposoby na wywolanie @.
 
reklama
Do góry