reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja właśnie teraz miałabym dostać na nieokreślony bo już jestem na drugiej umowie. To chyba musza mi teraz dać na nieokreślony nie? Zapytam w kadrach w poniedziałek ;)

Ale w sumie wpisałam się na urlop w lutym to może jakoś bym przekoczowała do 21 (końca umowy)
 
Z tym to różnie bywa. Ja pracowałam do 25 tygodnia, aż trafiłam ns patologie ciąży z mocno skrócona szyjka i do dnia porodu praktycznie, mimo, ze byłam na L4 miałam maile i telefonu na prywatny numer i prywatna pocztę. Zawsze praca była mega ważna i teraz z perspektywy czasu mam refleksje, ze tym razem pierwszy raz w życiu pomyśle o rodzinie i jsk zajdę e ciąże to posłucham w końcu mojego gina i pójdę na wolne. Oczywiście pewnie wszyscy się obraza i być może zostanę bez pracy, mimo umowy na czas nieokreślony.. znając życie pewnue tak niefajnie mnie potraktują, chciaz pare ładnych lat zarzynalam się dla nich [emoji26]
Pamiętaj, że po urlopie macierzyńskim możesz wrócić na 7/8 etatu i wtedy pracodawca nie ma prawa zwolnić cię przez rok a jeśli to zrobi, będzie musiał wypłacić ci roczne wynagrodzenie
 
reklama
Do góry