reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, załamałam się 😭😭😭
sa wyniki nasienia męża...


Z powodu obniżonej ilości plemników w badanym materiale niemożliwe było wykonanie badania metodą CASA. Badanie zostało wykonane metodą mikroskopową manualną.
W preparacie bezpośrednim zliczono 30 plemników.
Ruch plemników w preparacie bezpośrednim:
Plemniki o szybkim ruchu postępowym- 5 plemników
Plemniki o wolnym ruchu postępowym- 6 plemników
Suma plemników o ruchu postępowym- 11 plemników Wartość referencyja >32% Plemniki o ruchu niepostępowym-2 plemniki
Plemniki nieruchome- 17 plemników
W osadzie zliczono 75 plemników.
Ruch plemników w osadzie:
Plemniki o szybkim ruchu postępowym- 8 plemników
Plemniki o wolnym ruchu postępowym- -7 plemników
Suma plemników o ruchu postępowym- 15 plemników
Plemniki o ruchu niepostępowym- 9 plemników
Plemniki nieruchome- 51 plemników
Żywotność plemników w osadzie (test eozynowy): Plemniki żywe- 35 plemników
Plemniki martwe- 40 plemników
Z powodu małej ilości plemników nie wykonano badania morfologii plemników. Materiał niediagnostyczny.
 
Był w normie . Ogólnie sprawa wyglada tak, ze dostałam zastrzyk Ovitrelle przed owu i przez 5 dni steryd na mój wrogi śluz , po owulacji przez 10sni progesteron. Podejrzewam ze przepisał mi go na wypadek ciąży , ale powiem szczerze ze dziś u mnie 20dc , piąty dzień biorę progesteron i mam spadek nastroju straszny plus duży ból głowy i czuje jajniki. Podejrzewam ze to po progesteronie...
Ajć😕... nie pomogę ale może warto zaufać lekarzowi-najpewniej wie co robi. Przy wizycie opisz mu jak się czułaś. Ja zrobiłam notatkę przed wizytą z kilku dni dla lekarza, zaraz się okazało że trzeba mi dawkę euthyroxu podnieść. Tyle że ja mam problemy z Hashi
 
kochana na spokojne, kazda ciaza jest inna i w kazdej ciazy przyrost bety bedzie inny. to dopiero poczatek wiec ma jeszcze czas zeby sie rozpedzic i rosnac wiecej. nie nastawiaj sie negatywnie! musisz myslec pozytywnie!!!
Teraz zostaje mi czekac :(
Denerwuje sie. Co chwile czuje jakbym miala zaraz dostac krwawienia :(
Moze w niedziele uda mi sie zrobic bete
 
Ajć😕... nie pomogę ale może warto zaufać lekarzowi-najpewniej wie co robi. Przy wizycie opisz mu jak się czułaś. Ja zrobiłam notatkę przed wizytą z kilku dni dla lekarza, zaraz się okazało że trzeba mi dawkę euthyroxu podnieść. Tyle że ja mam problemy z Hashi
Tez biorę euthyrox , jestem po usunięciu połowy tarczycy . Ale tsh mam blisko 1 wiec chyba ok.
 
Hej. Czy jest to możliwe że 14.01 mialam inne wyniki wieksze niz w dniu dzisiejszym???
 

Załączniki

  • Screenshot_20200117-200900_OneDrive.jpg
    Screenshot_20200117-200900_OneDrive.jpg
    102,4 KB · Wyświetleń: 104
  • Screenshot_20200117-200809_OneDrive.jpg
    Screenshot_20200117-200809_OneDrive.jpg
    85,6 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Do góry