reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dzień dobry. Melduje się w 38 DC. @ brak ,bólu brzucha brak, piersi bolą w okolicach sutków ale przy dotyku i trochę po bokach . Humor świetny , nawet wymodzilam nowe ułożenie włosów haha. Pms brak 🤔🤓
Dzień dobryyy 😃 a
wiem że internet to nie jest miejsce do prywatnych wywodów ale musze ponarzekać.. Wczoraj miałąm ochote na małe co nieco z mężem. Mąż grał na kompuetrze z kumplami. Ubrałam sexi bielizne i zrobiłam sobie zdjęcie które wysłałam mężowi. A ten mi odpisałam "chwilka". No to spoko- czekam. Po 10 minutach przebrałąm się w piżame, a po 15 minutach mężu przyszedł.. Oczywiście powiedziałam mu że wybrał kumpli niż mnie więc ma spadać, a ten że "jego kumple aurat mieli coś do wygrania i on ich nie mógł zostawić"... jprdl, co za dzban.
No trochę tak ale z drugiej strony mógł chcieć po prostu dokończyć rozmowę 💁‍♀️ a przyszedł dość szybko i tak 😂 mój jak wieczorem wejdzie na firmowa pocztę to czasami godzina zleci nim pójdzie do łóżka bo " musi to załatwić".
 
reklama
Dzień dobry. Melduje się w 38 DC. @ brak ,bólu brzucha brak, piersi bolą w okolicach sutków ale przy dotyku i trochę po bokach . Humor świetny , nawet wymodzilam nowe ułożenie włosów haha. Pms brak 🤔🤓
Dzień dobry 😃 mogłabyś przypomnieć czy robiłaś już jakiś test? Bo tu już tyle jest babeczek i postów, że ja totalnie się gubię 😃
 
Gratuluję bet i trzymam kciuki za rośnięcie.

U mnie dziś przyszła @ więc 1dc.
Ten cykl odpuszczam bo w lutym lecimi na krótki urlop i kolejna @ ma być 2-3 dni przed wylotem więc nie chce schizowac. Niestety owu nie wypada na wakacjach ;(.

Gin na NFZ dałby mi skierowanie na progesteron, prolaktynę, cytomegalie itd ?
Może warto zrobić a prywatnie drogo.

W tym cyklu chce się zbadać.
 
Witajcie dziewczyny jestem starą a zarazem nową użytkowniczką na forum korzystałam z babyboom kiedy starałam się o pierwsze dziecko ( 15 lat temu) 🙈 później z drugim (9 lat temu)🙉. Teraz staram się od 1.5 roku o trzecie dzieciątko ale jest dużo Aleeee. Zacznę że mam 38 lat 🙈 i niedrożny prawy jajnik moje AMH 0.34 zaczęliśmy procedury do invitro jednak w listopadzie dostałam tabletki anty bo miałam na lewym jajnik torbiele w grudniu miałam okres 06.12 . I trwał 15 dni ( przyznam się że odpuściam ) w głowie przeleciała mi myśl to koniec czas odpuścić ale w styczniu okresu brak już 10 dni od planowanego okresu cykl w 40 dc zrobiłam bhcg niestety ujemna parę dni wcześniej kilka testów z moczu trzy niejednoznaczne reszta negatywna ... znam swój cykl wiedziałam zawsze kiedy mam owulację ale tym razem nie wiem nic ... mam dużo objawów ciażowych dużo wodnistego śluzu... bol piersi ... odrzucił mnie od kawy mam po niej mdłości... kłócie jajnikow i bardzo uciążliwy ból na dole pleców i wiele innych ale które mogą być oznaką pms mimo tyle testów i bhcg przyjęłam to do wiadomości jednak coś mi mówi że jest nie tak i zastanawiam się czy moja bhcg nie była za wcześnie zrobiona przez tabletki długo okres mogła się przesunąć owulacja jak myślicie kiedy powinnam powtórzyć test i czy w ogóle jest sens ?
 
reklama
Do góry