reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Niestety, teraz już plamienie jest jasnobrązowo-różowe. Podbrzusze boli jak na @. Czuję jakby wręcz ze mnie ciekło. Na pewni zaraz się rozkręci. Dziwne tylko, że tak wcześnie. Zawsze miałam cykl 31 dni i 40 dnia dostawałam @. Teraz już 30 dostanę na to wygląda. Czyli owu musiała być wcześniej. Ale czemu się nie udało to nie wiem, bo robiliśmy to wtedy codziennie odejmując od dziś 14 dni. No nic, trudno, widocznie coś poszło nie tak :(
No co Ty piszesz? :( A tak liczyłam na Twoją ciąże :( Może jeszcze się nie rozkręci i to tylko jakieś plamienie będzie.
 
Ja mam 17dc i mam mdłości przy myciu zębów od piątku. Przecież to nie jest możliwe😂😂😂 pierwszy raz tak mam ale nie jestem wstanie porządni wyszczotkować paszczy!:) nerwy? Serio już tak fiksuje?!
Hmmm no w 17dc to już naprawdę niemożliwe takie objawy od ciąży 😂😂😂 Ale życzę, żeby się okazało, że niemożliwe staje v się możliwe ♥️
 
Niestety, teraz już plamienie jest jasnobrązowo-różowe. Podbrzusze boli jak na @. Czuję jakby wręcz ze mnie ciekło. Na pewni zaraz się rozkręci. Dziwne tylko, że tak wcześnie. Zawsze miałam cykl 31 dni i 40 dnia dostawałam @. Teraz już 30 dostanę na to wygląda. Czyli owu musiała być wcześniej. Ale czemu się nie udało to nie wiem, bo robiliśmy to wtedy codziennie odejmując od dziś 14 dni. No nic, trudno, widocznie coś poszło nie tak :(
A może jednak to tylko jakieś drobne plamienie? Tak mi przykro... ☹️ Trzymaj się mocno ❤️ uda się nam w końcu zobaczysz ❤️
 
No co Ty piszesz? :( A tak liczyłam na Twoją ciąże :( Może jeszcze się nie rozkręci i to tylko jakieś plamienie będzie.
To chyba nie byłby taki silny ból podbrzusza jak na okres :( Może w zeszłą środę i czwartek to były objawy zagnieżdżenia, ale coś poszło nie tak. Może zarodek wadliwy... Nigdy nie mialam tak krótkiego cyklu tylko 29 dni.
 
reklama
Do góry