reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A ile już powinno być? To dobry wynik? Mówi się że beta więcej niż 5 to ciąża 🤔 powtorzysz po 48h i zobaczymy jak przyrosnie 🙂
Ja kiedyś miałam 5,62, dwa dni przed teoretycznym okresem. Już planowałam kiedy będą chrzciny, dwa dni później dostałam słaby @, poleciałam do ginekolog, zrobiła mi badanie, nic tam nie było i zaraz zaczęło się że mnie normalnie okresowo lać 🤦🏻‍♀️😁
 
reklama
Zawsze czytałam, że mdłości są związane z poziomem betaHcg i reakcją organizmu.. więc z powodu ciąży, to niemożliwe żeby mdliło.. ale z nerwów/podekscytowania i testu ciążowego, to jak najbardziej można tak zareagować, bo to wszystko nasza podświadomość ;)
Ja mam 17dc i mam mdłości przy myciu zębów od piątku. Przecież to nie jest możliwe😂😂😂 pierwszy raz tak mam ale nie jestem wstanie porządni wyszczotkować paszczy!:) nerwy? Serio już tak fiksuje?!
 
Do góry