reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Wiem że to głupie, i nikomu nie polecam tego robić... ;) ale z racji że miałam sporo testów owu to ostatnio wyrywkowo robiłam je też w drugiej połowie cyklu. W poprzedniej ciąży po pozytywnym ciążowym miałam też pozytywny owu (to była moja ciekawość :p) i teraz też zrobiłam, na górze wczorajszy, na dole dzisiejszy.. Może nie do końca pozytywny, ale mocno ciemniejszy
IMG_20200112_083642.jpg
 
@bleucoco niby nic się nie stało... Ale jestem zmęczona już tymi staraniami, pytaniami kiedy. Teraz mam endokrynologa muszę się trochę podleczyc, mąż ma badanie nasienia więc też niewiadomo co wyjdzie.

Przeżywam z Wami czy jest cień czy kreska, będę Was podczytywac oczywiście bo jestem ciekawa [emoji16]

Mam nadzieję, że wrócę(zacznę się udzielać) z pozytywną energią a nie ze smętami :)
 
A mnie dziś się śniło, że robiłam test i wyszły od razu dwie kreski. Kiedyś słyszałam że w życiu jest na odwrót niż w snach... Zrobiłam przed chwilą test i boję się na niego spojrzeć żeby sie nie rozczarować.. 😔
@Emenemsy jesli jest odwrotnie niż w snach, to powinnam byc teraz w ciąży 😉 dzień przed @ śniło mi się, ze ja dostałam... i dostałam...
wiec może u Ciebie to również sen proroczy 😘 życzę Ci tego z całego serducha ❤️
 
reklama
Do góry